Állások, munkák szakiskola / szakmunkás képzői végzettséggel

8 db találat
Szűrés
  • Gödön található fémipari Partnerünkhöz betanított CNC gépkezelőket keresünk saját állományunkba 8 órás 3 műszakos azonnali kezdéssel. Feladatok: szálanyag(6-12 méter), szögvasak fúrása, vágása préselése CNC géppel
    tegnap 08:45
  • Gépkezelő Karriertipp!

    4400 Nyíregyháza, Derkovits utca 137.
    Nyomókendő gyártásában való részvétel Bevizsgálás Csomagolás
    ápr. 23.

    9028 Győr
    üzemeltetni, kezelni a termelőgépeket (műanyagfeldolgozó extruder)  biztosítani a termék minőségét gyártás közben,  adatokat dokumentálni, betartani a termelési tervben meghatározott gyártási és minőségi követelményeket.
    ápr. 22.
  • Műanyag Fröccsöntő gépbeállító Karriertipp!

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2049 Diósd
    Feladatok: Technológiai fegyelem betartása Szerszám cserék elvégzése Alapanyag kezelés Megfelelő dokumentációk töltése Kollégákkal való kommunikáció Alapvető számítógépes ismeret
    ápr. 18.
  • CNC gépkezelő

    5100 Jászberény, Mester utca 9.
    Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosítása Beállítások, szerszámcserék Szükség esetén korrekciók elvégzése Gyártás során az alkatrészek mérése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel Napi termelési adatok adminisztrációja...
    ápr. 16.
  • Gépbeállító

    2220 Vecsés, Almáskert út
    Vecsési műanyagipari üzembe keresünk műanyagfröccsöntő gépbeállító munkatársat napi 8 órai munkaidőre. Munkakör: műanyagfröccsöntőszerszámok cseréje műanyagfröccsöntő gépek beállítása Gyártás felügyelete és biztosítása
    ápr. 10.
  • Vegyianyag gyártó

    1097 Budapest, Illatos út 19-23.
    Vegyipari műveleti utasítások végrehajtása Gyártás / kiszerelés végzése Gépek, berendezések kezelése, kapcsolódó anyagmozgatással Operátor panelek kezelése Dokumentációk vezetése
    ápr. 05.
  • MI LESZ A FELADATOD? Bevonatológép kezelése, adagok tervezése és indítása Szerszámok, alkatrészek készülékezése Készülékek, eszközök karbantartása, tisztítása Minőségellenőrzés Jegyzőkönyvek készítése Mérési feladatok elvégzése Nedvesszórás előkészítése, elvégzése Vállalatirányít...
    ápr. 04.
Álláspályázataim Jelentkezések
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim