Állások, munkák általános iskolai végzettséggel, 3-5 év tapasztalattal

5 db találat Szűrés
  • Zalaegerszegre helyettes takarítókat keresünk már meglévő Kollégáink helyettesítésére. Feladat: 1,5 órás délutános banktakarítás
    márc. 26.
  • Ingatlan karbantartás Karriertipp!

    1047 Budapest, Gárdi Jenő utca 1.
    Újpesti ipartelepre épitőiparban jártas , ipari ingatlanok kisebb felújítási munkáinak elvégzésére keresünk munkatársat.
    márc. 25.
  • Gépkocsivezető

    Legyen az első 5 jelentkező között!
    2038 Sóskút, Bolyai János utca 13.
    Nagykereskedelmi villamosipari termékek: kábelek, vezetékek, szerelési anyagok, göngyölegek kiszállítása partnereink részére. (Budapest, agglomeráció, É-Dunántúli területekre) A termékek mennyiségi és minőségi átadás-átvétele, szükséges adminisztrációja. Göngyölegek és a beszerze...
    márc. 25.
  • FELADATOK: - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    márc. 13.
  • - A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása - A munkaterület rendben és tisztán tartása - Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
    márc. 11.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim