Zsidai Manufaktúra állás, munka

7 db találat
  • Cukrász

    1014 Budapest, Táncsics Mihály utca 25.
    Csatlakozz a Zsidai Manufaktúra csapatához!Téged várunk ha szenvedélyed a vendéglátás.Ha szeretnél egy kiváló, nemzetközi csapat részeként dolgozni.Amit nyújtunk:kiemelkedő...
  • Bartender

    1014 Budapest, Szentháromság utca 9-11.
    Zsidai Csoport éttermei és Jamie Oliver éttermeivárják bartender kollégák jelentkezést
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    350 000 Forint
  • Felszolgáló

    1072 Budapest, Dob utca 16.
    Vendégek fogadásaA la carte szervízben vendégek kiszolgálásaEgyüttműködés a bárosokkal, szakács kollégákkal
  • Szakács

    Klasszikus szakács feladatok, szekcionkénti bontásban.
  • Pék

    1014 Budapest, Táncsics Mihály utca
    A la Carte éttermeinket és rendezvényeinket ellátó báziskonyhánkba keresünk önállóan vagy irányítással dolgozni tudó kollégát.Ha az alábiak fontosak számodra várunk csapatunkba:Amit nyújtunk: adalékmentes,...
    280 000 - 320 000 Forint
  • Pékműhely vezető

    Pékműhely vezetése Pékségben, pékként eltöltött minimum 5 éves tapasztalat Napi-, Heti munka megszervezése Kollégák delegálása, ellenőrzése, tréningezése Proaktív munakvégzés Létszám-és készletgazdálkodás
  • Éttermi Manager / Üzletvezető

    1014 Budapest, Nándor utca 9.
    Koordinálja, delegálja és szervezi a floor csapatát Üzletvezetői tenndők ellátása Kapcsolatban van a vendégekkel Kontrollált készlet- és munkaerőgazdálkodást folytat Magabiztosan tréningezi...