állások, munkák

1793 db találat
  • ERP Szoftverfejlesztő

    Budapest
    ERP rendszer moduljainak fejlesztése és naprakészen tartása; Tanácsadók munkájának fejlesztői támogatása; Elkészült funkciók tesztelése; Projekt csapatokban való részvétel;
  • Webfejlesztő

    Budapest
    Weboldalak moduljainak fejlesztése és naprakészen tartása; ERP rendszerrel történő kommunikáció fejlesztése; Tanácsadók munkájának fejlesztői támogatása; Elkészült funkciók tesztelése; Projekt csapatokban való részvétel;
  • Quality Manager (Bóly)

    7754 Bóly
    Minőségbiztosítási tevékenység felügyelete, fejlesztése és működtetése rendszer és operatív oldalról Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a termeléssel a minőségügyi problémák kijavítás és megelőzése érdekében Continuous improvement projektek kezdem.
  • Irodavezető

    Budaörs
    Ügyvezető és a munkatársak adminisztratív támogatása Iroda vezetésével és működésével kapcsolatos feladatok elvégzése Napi működéshez szükséges általános irodai beszerzések kezelése Bejövő/kimenő posta kezelése, iktatása, engedélyeztetése, továbbít.
  • Festékelőkészítő

    Újhártyán
    Az alapszínek beállítása a próbamegbízás keretein belül Színelemzés a referenciaminta alapján Próbák lefolytatása Dokumentáció Gyártási problémák feldolgozása a színbeli eltérések tekintetében (adott esetben receptúramódosítással)
  • Folyamatmérnök / Lakkozási termékfejlesztés

    Újhártyán
    A termékfejlesztés folyamatának szakmai irányítása a lakkmodul kialakításától a gyártásnak való átadásig Lakkprogram optimalizálása a robotprogramozókkal együttműködésben A felhasznált lakkrendszerek kialakítása és fejlesztése a lakkbeszállítókkal együttmű.
  • Csoportvezető Fröccsöntő

    Újhártyán
    A csoportjába tartozó személyzet irányítása A termelési terv megfelelő betartatása A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása A termelési követelményeknek való megfelelés és a hul.
  • Titkár

    Rugalmas munkavégzési hely
    o Felsővezető személyi szállítása jellemzően belföldi és esetenként külföldi utakra egyaránto Gépjármű logisztikája és műszaki állapotának nyomon követése, karbantartásao A vezető napi.
  • Logistics expert

    1117 Budapest, Irinyi József utca 4.
    Complete smooth hardware deliveries requested by project managers, including making the necessary purchases Keep our inventory precise and up-to-date Fulfill colleagues' device and demo requests from the inventory Prepare purchase orders, negotiate.
  • Fröccsöntő szerszámcserélő

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntő szerszámok beállítása és szétszerelése A beállításhoz szükséges eszközök előkészítése A szerszámok csatlakkoztatása és előmelegítése A szerszám beállításához kapcsolódó programok betöltése A szerszám ellenőrzése, tisztítása és anyagmegóvása Alapanyagok feltölt.
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Hibaanalizáló mérnök – lakkozó üzem

    Újhartyán
    Az előző napi mérési eredmények bemutatása A hiba vizuális felmérése, szükség esetén nagyító alatt Mikroszkópos elemzés, és képdokumentáció Sori analízis végrehajtása, a problémák gyors lereagálása Pormérés a gépen belül A robotprog.
  • Minőségügyi technikus

    Újhartyán
    Minőségbiztosítási feladatok ellátása az áru beérkeztetésétől a kiszállításig A minőségügyi osztály és a gyártásközi minőségellenőrök helyszíni támogatása Aktív részvétel a szükséges ellenintézkedések bevezetésében és ellenőrzésében Minőségügyi tréningek lebonyolítása Statisztika...
  • Karbantartó (gépész)

    2030 Érd, Emília utca 6.
    Feladatok: Hőközpontok üzemeltetése, szivattyúk-, hőmennyiségmérők cseréje; Távfűtési rendszerek telepítése, javítása, karbantartása; Mérőóra állások leolvasása; Fűtési rendszerekben a kisebb meghibá.
  • Projektmanager (Gyógyszeripar)

    Szeged
    A cég marketing, sales és grafikai munkáinak összehangolása, feladatkiosztás, nyomonkövetés, határidők összehangolása Döntés-előkészítés, javaslattétel vezetőség részére
  • Kereskedelmi képviselő

    Új partnerek és értékesítési lehetőségek felkutatása Új kávé, snack, üdítő automaták kihelyezése A cégvezetés és az értékesítési részleg stratégiai céljainak támogatása Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás Ajánlatok, szerződések kid.
  • Erősáramú villanyszerelő, karbantartó

    1158 Budapest, Késmárk utca 12.
    Álláslehetőséget kínálunk a 15. kerületi cukrász termelő üzemünkbe, üzemi karbantartót keresünk. Hosszútávra főállású pozícióba, megbízható, hozzáértő, erősáramú villanyszereléshez, vízvezeték szereléshez, és minden egyéb területen jártas alkalmazottat keresünk.
  • Főkönyvelő

    5900 Orosháza
    A cég számviteli és pénzügyi, adózási, bérszámfejtési folyamataiért való felelősség, a kollégák szakmai támogatása, irányítása Bevallások, adatszolgáltatások felügyelete, ellenőrzése; könyvelési és adózási kérdések kezelése, Cash flow tervezése, likviditás.
  • Villamos karbantartó

  • Szállodai tisztasági munkatárs

    1121 Budapest, Eötvös út 52.
    Közös helyiségek (recepció, közös mosdók, folyosók, wellness terület) takarítása Vendégszobák és folyosók tisztán tartása a szállodai sztenderdek figyelembevételével Textíliák kezelése Szobai bekészítések eljuttatása.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    230 000 Forint