Ügyvédjelölt állások, munkák

9 db találat Szűrés
  • Ügyvédi felügyelet mellett: Okiratszerkesztés és beadványkészítés Cégjogi feladatok ellátása Peres és nem peres eljárásokban képviselet ellátása Jogszabálykutatás Kapcsolattartás ügyfelekkel, hivatalokkal Ügyvédek munkájának támogatása
    febr. 06.
  • bérleti szerződések és kapcsolódó jogi dokumentumok készítése szállítói szerződések és kapcsolódó dokumentumok készítése jogi kutatás a szenior kollégák munkájának segítése szenior kollégákkal együtt részvétel bérleti és szállítói szerződésekkel kapcsolatos tárgyalásokon irodaház...
    febr. 03.
  • okiratszerkesztés szerződések előkészítése, véleményezése (magyar és angol nyelven) beadványkészítés (peres és nemperes eljárásokban) peres és hatóság előtti képviselet konzultáció ügyfelekkel jogszabálykutatás adminisztratív feladatok ellátása
    febr. 02.
  • okiratszerkesztés, előkészítés, véleményezés, szerződések előkészítése angol nyelven is hivatali ügyintézés más kollégák munkájának segítése beadványkészítés (polgári és hatósági ügyekben) peres és hatóság előtti képviselet, konzultáció ügyfelekkel tapasztalattól függően személye...
    febr. 02.
  • Ügyvédjelölt

    6721 Szeged, Tisza Lajos körút 7.
    Feladatok: -kintlévőségi eljárások lefolytatása -peres képviselet -szerződések, okiratok készítése, véleményezése -cégjogi képviselet -jogi kutatómunka -kapcsolattartás ügyfelekkel -adminisztráció
    febr. 02.
  • Dohányipari cégként nálunk a jogi csapat szerepe kiemelten fontos, minden csapattal folyamatos kapcsolatban állnak, Te pedig gyakornokként egy nagyon fontos tagjává válhatsz ennek a csapatnak! A FIREWORK program 9 hónapja során a vezetőddel azon fogtok dolgozni, hogy kihozzátok a...
    febr. 01.
  • - Beadványok készítése és előterjesztése - Okiratkészítés - Az ügyfelek jogi képviseletének ellátása peres és nemperes eljárásokban
    jan. 30.
Álláspályázataim Pályázataim
Mentett állások Mentett állások
Állásértesítő Állásértesítőim