Gépjárművezető, Sofőr, Futár állás, munka

129 db találat
  • Nemzetközi gépjárművezető

    2040 Budaörs, Vasút utca 9.
    A Catone Kft gépjárművezetőket keres nemzetközi fuvarfeladatra budaörsi indulással és érkezéssel Az állás betöltéséhez szükséges dokumentumok:- gépjárművezetői kártya GKI igazolvány- C, E kategóriás jogosítvány- pályaalkalmassági bizonyít.
  • Különleges gépjárművezető

    Budapest
    Az új munkatárs vállalkozásunk fő tevékenységében, a kis- és középfeszültségű villamos-hálózatok kivitelezési munkafolyamatában látja el sofőri feladatait, nappali munkaidő beosztásban, Pest megyei munkaterületen.
  • Gépjárművezető

    2730 Albertirsa, Külterület IV.
    * raklapos áru kiszállítása belföldön ( elsősorban Budapest környékén ) * árumozgatás, rakodás * kisérő okmányok kezelése
  • Tehergépjármű vezető Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    Közel húsz éve biztos lábakon álló vállalkozásunk 7,5 és 18 tonnás tehergépkocsikra keres sofőröket hosszú távra.A napi munkakezdés és munkavégzés helyszíne:Érd, Biatorbágy, ÜllőMunkafeladat:áruterítés hétfőtől – péntekigMunkavégzés helyszíne.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    315 000 Forint
  • Gépkocsivezető

    4030 Debrecen, Diószegi útca 3-5.
    Forma 1-es Gépjárművezetőt keres a Tüzépker kft.Ez az állásajánlat neked szól, ha mindig is szeretted a gépjárműveket és büszkeséggel tölt el téged, hogy egy másfél tonnás vasparipát ve.
  • Furgon sofőr

    Nemzetközi csomagszállítós , költöztetős munkára várjuk új munkatársunk jelentkezését. Nagyon örülünk, ha van valamennyi furgonos múltad, esetleg költöztettél is. Különösen örülünk, ha külfödre is fuvaroztál. Szállítunk csomagot, raklapos árut, és költöztetünk is. Kiváló járm.
    300 000 Forint
  • Tehergépkocsivezető Karriertipp!

    C jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk magas fizetéssel. A telephelyünk Szigetszentmiklóson található , de a munka az egész ország területén merül fel. Szárazáru kereskedelemmel foglalkozunk, ami kiegészül némi margarin forgalommal. Önéletrajzot kérünk nettó fizetési.
    280 000 Forint
  • Nemzetközi gépkocsivezető

    2461 Tárnok, Mária utca
    Nemzetközi fuvarozás Magyarország és Európa között
  • Sofőr-gépkocsivezető, áruszállító

    4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.
    Tehergépkocsi vezetése Megrendelt áruk ütemezett kiszállítása vásárlók számára ill. terítő járatok Rakodás, daruzás, karbantartás Dokumentáció kezelése
  • Tehergépjármű vezető

    4220 Hajdúböszörmény, 4030 Debrecen
    Nagy-múltú, kis-és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk keres debreceni és hajdúböszörményi telephelyére tehergépjármű vezetőket. FELADATOK: Áruterítés, kiszállítás ELVÁRÁSOK: C kategóriás jogosítvány Érvényes GKI Kártya

    Fagyasztott termékek kiszállítása telephelyről, előre megadott címekre Kiállított számlák és szállítólevelek kezelése
  • Kiszállító-gépkocsivezető (Halásztelki telephelyre) Karriertipp!

    Jó teherbírással rendelkező, megbízható, vezetési tapasztalattal rendelkező, megbízható KISZÁLLÍTÓ-GÉPKOCSIVEZETŐ kollégát keresünk Halásztelki telephelyünkre teljes munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel (3,5 t össztömegű jármű vezetésére), hétfőtől pénteki.

    Országosan bárhonnan végezhető
    tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása tehergépjárművekre alkalmazott szabályok, előírások betartása áruátvétel adminisztrációja rakomány helyes rögzítése
  • Sofőr - áruterítő

    Feladatok: - sertés hús és húskészítmények áruterítése turajárat szerint - kézi szállítólevelek, számlák kiállítása - áruk átvétele raktárból és átvetetése a partnerekkel - a felrakott áruk napi leterítése, szállítólevelekkel készpénzzel történő elszámolás
  • Kiemelt Gépjárművezető

    Budapest, IX. , XIV. kerület, Budaörs, Fót, Vecsés
    A gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése, a szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele. A postai tulajdonú, valamint bérelt, lízingelt személy gépkocsi szakszerű vezetése; küldemények biztonságos szállítása. A munkavá...
  • Nemzetközi gépkocsivezető nyerges vontatóra Csehország

    2051 Biatorbágy, Rozália park 11.
    AGL Transport Biatorbágy-i telephelyére keres nyergesvontatóra gépkocsiveztőt.Feladata Magyarország,és Csehország közötti gyűjtőfuvarozás végzése.Jellemzően hétfő reggeltől péntek estig ,eseti jelleggel szombat delélötti érkezéssel.Minden hétvége otthon.Általában hetente 2 od.