Kőműves állás, munka

17 db találat
  • Kőműves (Hollandia, Belgium)

    2170 Merksem, Westkaai 8.
    Falazási munkák ellátása Klinker technológiával
  • Kőműves Karriertipp!

    Rugalmas munkavégzési hely
    Generálkivitelező cégünknél változatos, széleskörű kőműves munkák elvégzése.
  • Kőműves

    1112 Budapest
    Hagyományos építési módok alkalmazása. Falazás, vakolás, betonozás. Anyag keverés, anyag mozgatás, bontási munkák.
  • Kőműves

    Pest megye
  • Kőműves

    3334 Szajla
    kőműves és kerítés építési munkák
  • Kőműves

    4028 Debrecen
    Ipari létesítmények, köz- és lakóépületek külső és belső felületének bevonása Épületek felületeinek meleg-, illetve hideg burkolatának készítése, javít.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Forint
  • Kőműves

    1071 Budapest, Dembinszky utca 11.
    Jogosítvánnyal és legalább 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, burkoló munkában is jártas kőműves szakmunkást keresünk budapesti munkahelyre, folyamatos munkavégzésre, építőipari kivitelező cég csapatába.A munkatárs feladatai lehetnek: felület előkészítés, kőműves.
  • Építőszakmunkás Karriertipp!

    Eislingen/Fils, Németország
    2020. Júniustól ismét van lehetőség :Családi- és Társasházak tégla, vasbeton és zsaluszerkezeteinek építéséhez keresünk : 1-3 év gyakorlattal rendelkező kizárólag ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS kollégákat NÉMETORSZÁGI munkaterületre, EU-s kiküldetésbenA béren felül:Szállá.
  • Kőműves

    Kemence kőműves, illetve általános kőműves munkák. Samott falazás, tűzálló betonozás és szigetelési munkák.
  • Kőműves szakmunkás

    1111 Budapest
    Budapesti Építőipari cég keres azonnali kezdéssel kőműves szakembereket állandó munkalehetőséggel, versenyképes bérezéssel.Fényképes Önéletrajzást kérjük küldje meg részünkre
  • Kőműves

    1204 Budapest
    Cégünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező (min. 10 év), terveket értelmezni tudó kőműves szakembert keres hosszú távra, budapesti munkavégzésre. Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.
  • Kőműves segédmunkás

    1204 Budapest, Kapitánypuszta út
    Kőműves és egyéb építőipari segédmunkák elvégzése.
  • Kőműves / burkoló

    Kaposvár
    Szakipari kivitelezési új munkák végzése Javítási- karbantartási- átalakítási feladatok elvégzése.
  • Kőműves

    8600 Siófok, Alkotmány utca 2.
    Főbb feladatok, munkák:Építőipari általános kőműves munkák elvégzésére kollégákat keresünk.Falazás, betonozás, zsaluzás, hőszigetelés, vízszigetelés, térkövezés stb.Munkvégzés helyszíne: Siófok és környéke
    240 000 Forint
  • Kőműves

    Németország
    Építőipari általános kőműves munkák elvégzésére kollégákat keresünk.
  • Kőműves

    6000 Kecskemét, Izsáki út 2.
    A Szilvási és Társai Kft. kecskeméti munkára keres szakképzett kőműves munkatársakat. Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.Építkezésen kőműves és egyébb feladatok ellátása.