Karosszéria lakatos, Fényező állás, munka

13 db találat
  • Tartálylakatos/Lakatos

    Budapest, IX. ker. Ecseri út 8-12.
    acélszerkezeti alkatrészek részegységeinek felújítása felépítmények géplakatos munkáinak elvégzése szeméttároló konténerek felújítása, javítása (3-30 m3-ig)
  • Festést előkészítő és fényező

    2142 Nagytarcsa, Szilas utca 10.
    Rétegelt lemez csiszolása és gittelése Impregnálás alapozása Ragasztóanyag fújása Félkész és kész termékek szórópisztolyos festése Elkészült elemek minőségének ellenőrzése Munkaterület tisztántartása
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    330 000 Forint
  • Karosszéria lakatos

    Biatorbágy
    Tehergépjárművek karambolos javítása Speciális szerelési munkák (pl: spoiler felszerelés, állóklíma beépítés, nyereg javítás) Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése Ügyféligén.
  • Karosszérialakatos

    1117 Budapest, Prielle Kornélia u. 45 .
  • Festés-előkészítő és fényező

    1106 Budapest, Fehér út 10.
    Fém és műanyag alkatrészek előkészítése (gittelés, csiszolás, védés) és festése szórással kabinban.Festési utasításokban foglaltak betartása.Munkáltató által rendelkezésre bocsátott munka- és védőeszközök szakszerű használata.
  • Karosszéria munkafelvevő

    1144 Budapest
    Gépjárművek teljes körű kárügyintézése Munkafelvétel, biztosítókkal és ügyfelekkel kapcsolattartás Csapat szakmai vezetése, munkájuk koordinálása és megszervezése Hatékonyság, ügyfél-elégedettség, ügyfélkiszolgálás minőségének biztosítása
  • Ipari fényező

    Hof, Hof, Németország
    fényezésre váró elemek előkészítése fényezés Airless és Airmix eljárással fújás és nedves fényezés

    1097 Budapest
    Főbb feladatok, munkák: Három évtizede működő restaurátor üzem, a meglévők mellé további gyakorlott karosszérialakatosokat és autószerelőket keres, akik szeretnek és értenek a régi autókkal foglalkozni. Amit nyújtunk: rendezett körülmények, jól felszerelt műhelye.
  • Autófényező

    1142 Budapest, Tatai utca 15.
    XIV. kerületi autószervizünkbe keresünk önállóan dolgozni tudó autófényezőt. Kiemelt bérezés. Munkavégzés helye Budapest, XIV. kerület. Jelentkezni e-mailben, telefonon vagy személyesen önéletrajzzal. Érdeklődni 30/9218375

    1131 Budapest, Gyöngyösi utca 84.
    Karosszéria Lakatos - Kollegát keresünk azonnali kezdésselTisztelt Pályázó!Autószervizünk teljes körű autószerelő műhely, valamint karosszéria lakatos és fényező műhely. Autószervizünk 15 éve működik Angyalföldön. Tapasztalt, önállóan dolgozni tudó lakatos kolleg.
  • Fényező előkészítő

    Németország
    München közelében lévő karosszéria festőüzembe fényező előkészítőket keresünk. Szakképesítés nem szükséges, de hasonló munkakörben vagy karosszéria fényezőként szerzett tapasztalat elvárás. Német nyelvtudás nem szükséges, a kollégák és a művezető magyar, rendszeres a hazajövet.
    600 000 Forint

    2100 Gödöllő, rét utca 18.
    Személygépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek cseréje, összeszerelése, föl- és leszerelése, hegesztési műveletek végzése