Karosszéria lakatos, Fényező állás, munka

17 db találat
  • Karosszérialakatos

    1117 Budapest, Prielle Kornélia u. 45 .
  • Karosszéria lakatos

    Biatorbágy
    Tehergépjárművek karambolos javítása Speciális szerelési munkák (pl: spoiler felszerelés, állóklíma beépítés, nyereg javítás) Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése Ügyféligén.
  • Karosszéria munkafelvevő

    1144 Budapest
    Gépjárművek teljes körű kárügyintézése Munkafelvétel, biztosítókkal és ügyfelekkel kapcsolattartás Csapat szakmai vezetése, munkájuk koordinálása és megszervezése Hatékonyság, ügyfél-elégedettség, ügyfélkiszolgálás minőségének biztosítása
  • Szervizvezető

    Budapest
    Az irányítása alá tartozó vevőszolgálati- és szerviztevékenység szakmai felügyelete, vezetése Üzleti tervben meghatározott célkitűzések megvalósítása Szerviz tevékenység eredményességének biztosítása, kiváló minőségű szolgáltatási színvonal megtartásával A szerviz tevékenység sor...
  • Autó polírozó

    Fót, Budaörs
    Gépjárművek külső kozmetikai javítása, polírozása lesz a feladatod. Emellett a javításhoz szükséges anyagok és alkatrészek nyomonkövetése. A napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása is Hozzád tartozik majd.
  • Ipari fényező

    Hof, Hof, Németország
    fényezésre váró elemek előkészítése fényezés Airless és Airmix eljárással fújás és nedves fényezés

    1097 Budapest
    Főbb feladatok, munkák: Három évtizede működő restaurátor üzem, a meglévők mellé további gyakorlott karosszérialakatosokat és autószerelőket keres, akik szeretnek és értenek a régi autókkal foglalkozni. Amit nyújtunk: rendezett körülmények, jól felszerelt műhelye.
  • Kárszakértő / Munkafelvevő

    Budapest, III. kerület, Bécsi út 250-254.
    Gépjárműkárügyek teljes körű ügyintézése (rögzítés, levelezés, jogalap, kifizetés, karosszérialakatos és fényező munkatársak munkájának segítése, munkafelvétel, kárszakérés és ügyintézése.) Kapcsolattartás partnerekkel, kárrendező irodákkal, biztosítókkal, eljáró jogi képviselőkk...
  • Autófényező

    1142 Budapest, Tatai utca 15.
    XIV. kerületi autószervizünkbe keresünk önállóan dolgozni tudó autófényezőt. Kiemelt bérezés. Munkavégzés helye Budapest, XIV. kerület. Jelentkezni e-mailben, telefonon vagy személyesen önéletrajzzal. Érdeklődni 30/9218375

    1131 Budapest, Gyöngyösi utca 84.
    Karosszéria Lakatos - Kollegát keresünk azonnali kezdésselTisztelt Pályázó!Autószervizünk teljes körű autószerelő műhely, valamint karosszéria lakatos és fényező műhely. Autószervizünk 15 éve működik Angyalföldön. Tapasztalt, önállóan dolgozni tudó lakatos kolleg.
  • Fényező előkészítő

    Németország
    München közelében lévő karosszéria festőüzembe fényező előkészítőket keresünk. Szakképesítés nem szükséges, de hasonló munkakörben vagy karosszéria fényezőként szerzett tapasztalat elvárás. Német nyelvtudás nem szükséges, a kollégák és a művezető magyar, rendszeres a hazajövet.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    600 000 Forint

    2100 Gödöllő, rét utca 18.
    Személygépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek cseréje, összeszerelése, föl- és leszerelése, hegesztési műveletek végzése

    1037 Budapest, Bojtár utca 36.
    Autófényezői szakmunka Fényező Teljes munkaidő

    1115 Budapest
    Kelenföldi szervizünkbe megbízható kollégát keresünk karosszéria lakatos munkakörbe.Feladatok: sérült személygépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek beépítése, felületi megmunkálása a javításhoz szükséges munkalap dokumentálása mu.

    1038 Budapest, Ország út 6.
    Általános gépjármű karosszéria munkák elvégzése, fényezésre szétszerelés-összeszerelés. A fényezőműhellyel történő hatékony együttműködés.