Hentes, Mészáros állás, munka

12 db találat
  • Hentes munkatárs

    2220 Vecsés, Új Ecseri út
    szeletelés, csíkozás, kockázás munkautasításoknak megfelelően.
  • Hentes / sertéshentes (Butcher / cutter) Karriertipp!

    Norway
    Work in Norway for a pork butcher,Hentes Salary 205Nok / h Gross. Agreement with a Norwegian company. Holiday (vacation) paid once a year according to Norwegian law. 12% Pension contribution 2% Guaranteed 37.5 / h per week. Overtime + 50% We provide accommodation, payable once a....
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    2 000 - 3 000 Euro
  • Hentes - Csemegés Karriertipp!

    2800 Tatabánya
    Főbb feladatok: - Vevők udvarias kiszolgálása - Húsáru szakszerű bemutatása, kezelése - Húsreszort és munkakörnyezet higiéniás tisztátartása - Pontos elszámolás
  • Hentes-csontozó szállással

    Rugalmas munkavégzési hely
    Félsertések önálló darabolása A különböző húsrészek csontozása, formázása Fehéráruk megmunkálása, bőrkézése Húsos csont szeparálása
  • Hentes, Csontozó - Csomagoló

    Dublin, Írország
    Munkatársakat keresünk írországi húsüzembe, a vírus idején is. Több kinti céggel is kapcsolatban vagyunk, legtöbbjük sertés- és marhahússal foglalkozik. Szálláslehetőség adott, a fizetés tapasztalattól függ, heti rendszerességgel történik. Túlóra lehetősége általában adott. A kin...
  • Hentes/Konyhamészáros

    1117 Budapest, Budafoki út 209.
    A csont nélküli húsrészek szeletelése, kockázása, csíkozása az igényeknek megfelelően Az áru lemérése, csomagolása, címkézése, tárolása A termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejének figyelemmel kísérése Higiéniai és minőségi követelmények (HACCP), gyártástervek....
    210 000 Ft