Hegesztő, Lángvágó állás, munka

26 db találat
  • Hegesztő

    Budapest
    Rozsdamentes acélból és egyéb fémekből készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek és lemezek egymáshoz hegesztése, hegesztés végzése.
  • Hegesztő

    Szolnok
    alumínium vasúti kocsik összeállításához kapcsolódó hegesztő- és lakatosmunkák elvégzése
  • AWI hegesztő

    Pest megye
    Különböző acélcsövek, hőálló lemezek hegesztése AWI eljárással Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése Hegesztő berendezések és azok tartozékainak jó állapotban tartása és rendszeres bevizsgáltatása A különböző anyagú termékek minőségi követelmények szerinti gyártása, ja...
  • Lakatos/hegesztő

    2941 Ács, Banai út
    Építőipari sablonok összeállítása Rajzolvasás Hegesztés, egyengetés Hegesztés utáni méretre csiszolás Munkadarab méreteinek ellenőrzése
  • Hegesztő

    8200 Veszprém, Tüzér utca 77.
    A VESZ-MONT 2000 Szereléstechnikai és Gépipari Kft. a megnövekedett piaci igények miatt hegesztő munkatársat keres dinamikusan fejlődő csapatába.Feladat: AWI védőgázos ívhegesztés (1-4mm); fémalkatrészek hegesztése gázláng, villamos í.
  • Hegesztő lakatos

    Rugalmas munkavégzési hely
    Magyarországi magánvasút vállalat mobilszervíz csapatba hegesztő lakatos kollégákat keres, Szolnok és környékéről.
  • Hegesztő, hegesztőrobot kezelő Karriertipp!

    8558 Csót, Rákóczi utca 72.
    AVI-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül CO2 hegesztési feladatok ellátása Hegesztő robotok kezelése
  • Hegesztő

    4030 Debrecen, Híd utca 4.
    Kisebb egyedi mezőgazdasági gépek és alkatrészek, ill. vegyes acélszerkezetek hegesztési feladatainak elvégzése.
  • Lakatos / hegesztő

    Dél-Németország
    Lakatosok, hegesztők (Co, WIG, Autogen, Elektrode) jelentkezését várjuk Németországba, hosszú távú együttműködésre!
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    2 600 Euro
  • Csőszerelő awi hegesztő

    2367 Újhartyán
    Főbb feladatok: Csőszerelési feladatok ellátása változó munkavégzési helyen (Budapest és környéke).
    300 000 Forint
  • Hegesztő

    9700 Szombathely, Körmendi út 98.
    Hegesztő célgépek, robotok kezelése Kézi CO2 hegesztés illetve egyengetési munkák elvégzése
  • Hegesztő (Hollandia)

    Hollandia
    Lépj velünk a holland munkaerőpiacra! Hollandia még Nyugat Európán belül is jó körülményeket kínál: Nyugodt, kiszámítható munkakörnyezet, kellemes környékek, igényes munkahelyek jó gépparkkal.Hollandiai partnerünk részére tapasztalt, munkájára igényes H.
  • Cell- hegesztő

    Németország
    Nagy átmerőjű távhővezetékek hegesztése helyszínen.
    4 500 Euro