Gépkezelő állás, munka

61 db találat
  • Gyógyszerkiszerelő

    Budapest
    Gépi és kézi csomagolások elvégzése a gyártási utasítások alapján; a csomagológépek és egyéb üzemi berendezések szakszerű üzemeltetése; együttműködés az üzemi karbantartókkal és a gyógyszerek csomagolását végző többi munkatárssal; a munka.
  • Gépkezelő/Operátor

    5000 Szolnok, Piroskai út
    Késztermék gyártásnál a gépsor folyamatos üzemeltetése Gép-beállítás, felmerülő problémák elhárításában való részvétel Gyártáshoz kapcsolódó dokumentum készítés Alapanyag- és segédanyag előkészítése Munkaterület és gépsor tisztán tartása Min.
  • Gépkezelő-üzemeltető

    2143 Kistarcsa
    Főbb feladatok: A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása Technológiai paraméterek felügyelete Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Műszaknapló vezetése
  • CNC marós szakember

    Székesfehérvár, 8000 Kamilla utca 3.
    Egyedi alkatrészek gyártása Forgácsolási technológia meghatározása Megfelelő forgácsoló szerszámok kiválasztása Megmunkáló programok készítése, módosítása Méretkorrekciók végrehajtása Folyamatközi mérések elvégzése, dokumentálása Folyamatfejlesztésben való részvétel
  • CNC gépkezelő

    2645 Nagyoroszi, Fő út 112.
    Azonnali belépéssel CNC gépkezelőt keresünk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal, kétműszakos munkarendbe, elsősorban Nagyoroszi 15 km-es vonzáskörzetéből.
  • Gépkezelő

    1211 Budapest, Salak út 1.
    Az emelőmunkák elvégzése, a konténerek átrakásának teljesítése a vagonok, gépjárműpótkocsik, a terminál, illetve javítóhelyei között központi diszpécser utasításai alapján
  • Gépkezelő (Operátor)

    2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980
    automatizált gépek működésének figyelése, működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása, gépek kiszolgálása alapanyagokkal, alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása, gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően.
  • Gépkezelő

    Barcs
    Alapanyag előkészítése Kézi anyagmozgatás Gépek, berendezések tisztítása Gépek kiszolgálása, termékek leszedése Termékek minőségének védelme

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca
    Mechanikai alkatrészek gyártása előre megírt program alapján Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal
  • Forgácsoló gépbeállító

    Zsámbék
    Intraokuláris szemlencsék gyártása CNC vezérelt eszterga és marógépeken; Gyártásközi ellenőrzések, mérések elvégzése; Javító ötletek; Gyártásközi dokumentáció elvégzése munkalapon, vállalatirányítási rendszerben, egyéb gyártáshoz tartozó dokumentációs felületeken; Termelő gépek.
  • Gépkezelő

    Szeged
    Gyártáshoz tartozó gépek kezelése Targoncázás
  • Lézervágó-Vízvágó gépkezelő

    8200 Veszprém, Tüzér utca 77.
    A géphez, berendezéshez tartozó folyamat felügyelete, naprakészségéért történő felelőssége Gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák jelzése felettes részére Alapanyag felhelyezése, majd a kivágott félkész termék levétele a kihordó tálcáról
  • Digitális nyomdász / Operátor Karriertipp!

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.
    Digitális nyomdagépek kezelése, nyomtatások indítása illetve egyéb kiegészítő feladatok elvégzése.
  • Betanított Munkás

    Budapest
    Változatos gépkezelői munka 8 órás álló munka Tiszta, kulturált környezet 1 illetve 2 műszak Érdeklődni lehet: 1181. Budapest, Reviczky Gyula út 9-11. Telefon: 06-30-173-0909 Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem.