Gépkezelő állás, munka

62 db találat
  • Gépkezelő (Operátor)

    2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980
    automatizált gépek működésének figyelése, működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása, gépek kiszolgálása alapanyagokkal, alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása, gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően.
  • Gyógyszergyártó (pilot üzemben)

    Budapest
    Kis volumenű készítmények GMP szerinti gyártása; Fejlesztés alatt lévő szilárd gyógyszerkészítmények méretnövelésében részvétel; A dokumentációs rendszer precíz vezetése.
  • CNC gépkezelő

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca
    Mechanikai alkatrészek gyártása előre megírt program alapján Felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért Konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal
  • Műszakvezető-gépkezelő Karriertipp!

    2112 Veresegyház, Búzavirág utca 26.
    Termelés folyamatosságának biztosítása, gyártósor üzemeltetése, termeléshez kapcsolódó feladatok ellátása, A felmerülő műszaki és gyártási problémák jelzése karbantartók felé, veszteségek csökkentése, Gyártási dokumentációk vezetése, A gépek, beren.
  • Gépbeállító műszerész

    Budapest
    A üzemhez tartozó gyártó-, töltő- és csomagológépek tervezett és megelőző karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése; részvétel a termékváltások műveletében, a gépbeállításokban és a géptakarításokban, illetve az átállások befejeztével a szerszámok rendezett.
  • CMM Gépkezelő- és Programozó

    2440 Százhalombatta, Iparos út 2.
    Gyártásközi- és végellenőrzések elvégzése CMM mérőgépen, előkészített programok alapján (Mitutoyo) Részvétel gyártásindításban, a termelés támogatása mérési eredményekkel, szerszámjavítást követő mérések Képességvizsgálatok elvégzése és kiértékelése
  • Toronydaru kezelő

    Országosan bárhonnan végezhető
  • Gépkezelő-üzemeltető

    2143 Kistarcsa
    Főbb feladatok: A technológiai és munkavédelmi utasítások betartása Technológiai paraméterek felügyelete Berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása Műszaknapló vezetése
  • CNC gépkezelő / CNC esztergályos

    8000 Székesfehérvár, Babér utca
    Székesfehérvári forgácsoló üzembe keresek CNC megmunkáló gépekre (karusszel eszterga + egyéb CNC megmunkáló gépek) gépkezelőt azonnali kezdéssel.-3 műszakos munkarend -szép, modern munkakörnyezet -jó fizetés, bejárási támogatás -túlóra le.
  • Műanyagfröccsöntő gépbeállító

    1108 Budapest, Sírkert út 2-4.
    Fröccsöntési technológia optimalizálása Szerszámpróbák-, cserék lebonyolítása Termelés támogatása a széria fázisban Új műanyag fröccsöntött termékek bemintázása-bemérése Szerszámtervezés-, készítés támogatása technológiai oldalról A.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 - 350 000 Forint
  • Gyártósori gépbeállító /Power Tool/

    Miskolc, 3526 Robert Bosch park 1.
    Elektromotort gyártó berendezések üzemeltetése Gyártási folyamatok betartatása, valamint folyamatos fejlesztése Termelési dolgozók fejlesztése Általános felelősség a gyártási terület termékeinek minőségéért, minőségi szabványok betartása .
  • CNC marós szakember

    Székesfehérvár, 8000 Kamilla utca 3.
    Egyedi alkatrészek gyártása Forgácsolási technológia meghatározása Megfelelő forgácsoló szerszámok kiválasztása Megmunkáló programok készítése, módosítása Méretkorrekciók végrehajtása Folyamatközi mérések elvégzése, dokumentálása Folyamatfejlesztésben való részvétel
  • Gépkezelő/Operátor

    5000 Szolnok, Piroskai út
    Késztermék gyártásnál a gépsor folyamatos üzemeltetéseGép-beállítás, felmerülő problémák elhárításában való részvételGyártáshoz kapcsolódó dokumentum készítésAlapanyag- és segédanyag előkészítéseMunkaterület és gépsor tisztán tartásaMinőségüg.
  • Gépbeállító

    1108 Budapest, Maglódi út 24.
    tapasztalattól függően műanyag fröccsöntő gépek vagy szerelősori gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálása gépek, gépindítások felügyelete termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása folyamatos termelés fenntartása fellé.
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Újhartyán
    Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Gázmotorkezelő

    9400 Sopron, Hőközpont utca 2.
    Nálunk a helye. ha: unja az egyszerű betanított, egy helyben végzendő munkát, szakmai kihívásra vágyik. Leendő kollégánk fő feladata a gázmotorok és technológiai rendszerének üzemeltetési, karbantartási és javítási feladatainak ellátása lesz Sopr.