Autószerelő, Szervizes állás, munka

46 db találat
  • Autószerelő

    Szeged
    Tehergépjárművek, buszok illetve pótkocsik javítása Műszaki állapotfelmérés Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés
  • Teherautó villamossági szerelő

    1201 Budapest, Attila utca 62.
    Mit kérünk Tőled? Műszaki rajzok, robbantott ábrázolások értelmezését Hibafeltáráskor, logikus, analitikus gondolkodásmódot Tehergépjárművek és a felépítményeik elektromos ismeretét Az autókkal vagy a felépítményeivel kapcsolatos, hol egyérte.
  • Mobil Földmunkagépszerelő Munkatársat

    Szombathely
    Földmunkagépek javítása és szervizelése munkaterületen és műhelyben Állapotfelmérés, hibakeresés és hibaelhárítás Elvégzett munkák adminisztrációja
  • Karosszéria lakatos

    Biatorbágy
    Tehergépjárművek karambolos javítása Speciális szerelési munkák (pl: spoiler felszerelés, állóklíma beépítés, nyereg javítás) Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése Ügyféligén.
  • Autószerelő és vizsgabiztos

    1211 Budapest, Posztógyár utca 8.
    Főbb feladatok, munkák: A gépjárművek műszaki vizsgáztatása A gépjárművek vizsgára való felkészítése Munkaterület rendben tartása A feladatköréhez tartózó adminisztáció végzése
  • Gépjárműszerelő

    Budapest, XI. kerület
    a gépjárművek ápolási, karbantartási, javítási munkák program szerinti elvégzése meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárása, javítása megrendelés szerinti munkáknál a szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása, az alkatrészek kivételezése és beszerelése munkalapok és technikai...
  • Autószerelő / gépjárműszerelő

    1108 Budapest
    Autószerelő, autóvillamossági kollégákat várunk!Munkát keresel, és szeretsz autókat javítani?Akkor tedd, amihez értesz – szerelj nálunk!Nálunk feladatod lesz a gumi és olajcserétől kezdve a számítógépes hibadiagnosztikáig, motor.
  • Szervizmester

    1117 Budapest, Hunyadi János út 162.
    · az autóbusz állomány javításba adási, karbantartási, mosási feladatainak elvégeztetése,· az autóbuszok téli felkészítése,· gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése· a hibák feltárása, kisebb javítások, kerékcserék elvégzése,· a beosztott állomá.
  • Autóvillamossági szerelő

    autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása és karbantartása, a szerviz útmutatásai alapján a meghibásodott készülékek részegységeinek tesztelése, a hiba behatárolása és a készülék javítása, korszerű „CAN” rendszerek.

    gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése, hibák feltárása és javítása, gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása, motor-, kormány-, fékek és egyéb g.
  • Teherautó / haszongépjármű / kamion szerelő

    Százhalombatta, 2440 Asztalos utca 4.
  • Autószerelő / autó-villamossági szerelő

    1106 Budapest, Keresztúri út 130.
    Gépjármű javító, karbantartó műhelyünkbe autószerelőket, autó-villamossági szerelőket keresünk felvételre. Feladata a cég autóbuszainak, tehergépjárműveinek javítása, karbantartása, műszaki vizsgáztatásra való felkészítése, esetlegesen külső műszaki mentések elvégzése.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Forint

    1239 Budapest, Ócsai út 2.
    Opel Márkaszervizünkbe autószerelő munkatársat keresünk, hosszú távra.Pozíció leírás:Gépjárművek javítása, karbantartása, műszaki vizsgára felkészítése.Feladatok: Gépjárművet javít, elvégzi a gépjármű időszakos.
  • Gépjárműszerelő (darujavító)

    1098 Budapest, Ecseri út 8-12.
    alkatrészek javítása, gyártása minta alapján alkatrészek részegységeinek felújítása gépjárműre szerelt daruk szerkezeti és hidraulikus rendszerének javítása futójavítások és egyéb munkálatok elvégzése

    2600 Vác, Szent László út 34.
    Váci telephelyű márkakereskedés önállóan dolgozni tudó autószerelőt keres, gépjárművek javítására,időszakos szervizelésére.Követelmények: középfokú szakképesítés, B típusú jogosítványMunkakörülmények: Teljes munkaidős foglalkoztatás, stabil munkáltatói háttér, fi.
    350 000 Forint
  • Karosszéria munkafelvevő

    1112 Budapest, Budaörsi út 227.
    Szeretsz érdekes ügyeket megoldani? Problémákat kezelni? Mindened az autók és számodra az ügyfél az első? Amennyiben igen a válaszod, ezt a pozíciót Neked találták ki! Sérült személyautók felmérése, átvétele javításra, az ügyfelekkel, alvállalkozókkal, val.