Oktatásszervező állás, munka

7 db találat
  • Képzési koordinátor

    Budapest, III. kerület
    képzések teljeskörű adminisztrálása, dokumentációk készítése, tanfolyamokkal, képzésekkel kapcsolatos teljes munkafolyamat lebonyolítása, képzési szabályzat elkészítése, képzési költségek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, oktatókkal, képzésen résztvevőkkel.
  • Training Content Writer

    Budapest, district V.
    Language Solutions Hungary is looking for an experienced, communication skills training professional to work on our professional development programmes. We are looking for an enthusiastic detailed driven professional who has at least 3 years’ experience designing and delivering c...
  • Director

    4002 Debrecen, Heltai Gáspár str. 1.
    Managing tasks within the scope of the institution's activities, with particular reference to Act CXC. 2011. on National Public Education, and to the Ministry of Human Capacities (EMMI) Decree 20/2012 (VIII. 31.) on the operation of educational.
  • Iskolavezető (Logiscool Budaörs)

    2040 Budaörs, Szabadság út 117.
    Főbb feladatok: Programozó iskolánk irányítása, működtetése, különös tekintettel az alábbi területekre: - az érdeklődők rendszeres tájékoztatása az iskola működéséről, programozó kurzusainkról és táborainkról, - részvétel új diákok toborz.
  • Képzésszervező gyakornok (minőségmenedzsment)

    Rugalmas munkavégzési hely
    Szeretnél értékes szakmai gyakorlatot szerezni egy nagynevű cégnél? Érdekel a belsős képzések szervezése? Feladatok: Közreműködés a tudatossági és egyéb belső minőségirányítási képzések megvalósításában. Képzési anyagok összeállítása. Visszamérő teszt és megoldókulcs készítés.
Egyéb munkalehetőségek Oktatás, Kutatás, Tudomány kategóriában