Csomagolás, Feltöltés állás, munka

123 db találat
  • Éttermi dolgozó - Budapest, Pest megye

    Rugalmas munkavégzési hely
    Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani Pontosan és precízen dolgozni
  • Csomagoló

    XV. kerület
    Ajándékcsomagok összeállítása
  • Kézi csomagoló Karriertipp!

    2045 Törökbálint, Tó utca
    Újonnan nyíló törökbálinti üzemünkbe munkatársakat keresünk!Feladatok: jégkrém gyártásban való részvétel meghatározott instrukciók követésével, csomagolás, anyagmozgatás.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    170 000 Forint
  • Üzletvezető helyettes- Budapest

    Budapest
    Feladatok:- általános, üzletben lévő feladatok ellátása- vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása- anyag és árukiadás- pénzkezelésElvárások:- minimum középfokú végzettség- megbízhatóság, önállóság
  • Csomagoló (Budapest)

    1225 Budapest
    Csomagoló/összeszerelői pozícióra keresünk diák és alkalmi munkavállalókat XXII. kerületbe, hosszútávra.Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 07:30-16:00 óráig, Pénteken 07:30-14:00 óráig.Fizetés: nettó 1000 Ft/óraJeletkezni fényképes önéletrajzzal lehet a...
  • Árufeltöltő Karriertipp!

    1133 Budapest, Véső utca 5.
    Festékkereskedő céghez, XX. kerületi, stabil munkahelyre szorgalmas munkatársat keresünk árufeltöltő munkakörbe. Fényképes önéletrajzot várunk. Kiemelt bérezés!
  • Csomagrendszerező / raktározó

    1112 Budapest, Kamaraerdei út
    Cégünk által forgalmazott termékek megrendelések alapján való összekészítése; Az elkészült csomagok elszállításra való előkészítése, rendszerezése, összeírása, dokumentálása ország specifikusan; Az újonnan érkezett áruk bevételezése, minőségellenőrzése; Cégünk által...
  • Operátor/Csomagoló

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 7.
    Főbb feladatok:Beérkező anyagok kicsomagolása, előkészítése festéshez,Termékekre vonatkozó csomagolási,- felfüggesztési, - és ellenőrzési utasítások végrehajtása,Készáruk lecsomagolása,Egyszerűbb ellenőrzési feladatok elvégzése (pl. darabszámok...
    190 000 Forint
Egyéb munkalehetőségek Fizikai, Segéd, Betanított munka kategóriában