Anyagmozgatás, Rakodás állás, munka

239 db találat
  • Targoncás / fatelepi árukiadó

    2081 Piliscsaba
    Beérkező ügyfelek kiszolgálása Áru összekészítése Termékek targoncával és kézierővel való mozgatása
  • Raktári rakodó munkatárs

    1225 Budapest, Campona utca 1.
    Amit kínálunk:biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzésteljesítménybér ,cafetéria már próbaidő alatt is. Az elérhető bér két műszak esetén, napi 8 órás munkaidőben teljes hónapra nettó 215.000 Forint, plusz.
  • Targoncavezető / raktáros

    Amit kínálunk: Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzés Teljesítménybér, cafetéria már próbaidő alatt is
  • Raktáros

    Pécs
    Mennyiségi és minőségi szempontból tételesen átveszi, bekönyveli a beérkező anyagokat. A meghatározott elvárások szerinti végzi a minőségi anyagmozgatás, csomagolást, tárolást. Összeállítja, számolja, átkönyveli és átadja a termelésnek az onnan érkező leké.
  • Raktáros munkatárs

    Budaörs
    szállítmány illetve szállítási dokumentációk átvétele gépi illetve kézi anyagmozgatás szállítmány szétosztása, raktári helyre tétele vevő, műhely, telephely számára alkatrész kikészítés alkatrészek kiadása, visszavételezése biztonsá.
  • Raktárvezető

    Budapest
    szállítás előkészítése, szervezése, teljes felügyelete, készlet karbantartása és naprakész nyilvántartása, rakodási feladatok irányítása, kiadás és bevételezés irányítása, leltárak szervezése, lebonyolítása, dokumentálása, raktári r.

    Székesfehérvár
    szállítás előkészítése, szervezése, teljes felügyelete, készlet karbantartása és naprakész nyilvántartása, rakodási feladatok irányítása, kiadás és bevételezés irányítása, leltárak szervezése, lebonyolítása, dokumentálása, rak.
  • Targoncavezető / anyagmozgató

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 11.
    A gyártáshoz szükséges nyersanyagok és csomagolóanyagok kézi és gépi mozgatása, válogatása, csomagolása Raktári feladatok ellátása.
  • Áruátvevő (Tata)

    2890 Tata
    Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk intézése Raktári rend megtartása Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés Áruátvételek végrehajtása mennyiség, minőség, szavatossági idő, jelölések tételes ellenőrzésével
  • Targoncavezető raktáros

    2071 Páty, Szent József 4.
    Bejövő áru fogadása Beraktározása a raktárba Kivételezés a raktárból Egyéb anyagmozgatási feladatok Áruátvétel
  • Áru-összekészítő (Bicske)

    2060 Bicske, Spar utca
    Termékek megadott lista alapján történő összekészítése A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés
  • Anyagmozgató

    9653 Répcelak
    FELADATOK: Üzemek, osztályok közötti termelési anyag, félkész, késztermék mozgatása, szállítás. Alapanyag raktári készlet kivételezés, üzembe szállítás Készáru egységrakomány képzés, készáru átadás raktár részére Termelő bere.
  • Áruátvevő

    Kiskunhalas
    mezőgazdasági gépalkatrész szállítmányok átvétele, ellenőrzése, elhelyezése tárhelyes raktárban árukezelés
  • Árúösszekészítő

    Kiskunhalas
    mezőgazdasági gépalkatrészek összekészítése, árukezelés, komissiózás