Facebookozás: amiről lemaradunk, és amiről nem!

Cikkünkben rámutatunk arra, hogyan használjuk ki a közösségi oldalak előnyeit.

2017.02.21.

Amikor élmény az álláskeresés

A jó szakemberekért folytatott fokozódó verseny új elvárások elé állítja a kiválasztás területén dolgozókat. Lássuk az új trendet és megvalósítását a gyakorlatban!

2017.02.10.

Ez az 5 legfontosabb teendő felmondás előtt

Ha elérkezett az ideje a váltásnak, ezekről semmiképp se feledkezzünk meg.

2017.02.15.

Erre az 5 szempontra figyeljünk az álláshirdetéseknél

Szakértői tippek következnek, hogy eredményesebben választhassuk ki, hová küldjük el a jelentkezésünket.

2017.02.09.
SAP tesztelő (Szeged)

IT Services Hungary Kft.

Tréningszervező munkatárs

Soter-Line Oktatási Központ Kft.

Betanított munkás

FLAP Competence Center Kft.

Corporate Lawyer – Part Time

''DOLOGIDŐ'' Kft.

Intézményi közbeszerzési referens

Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

Asszisztensnek lenni: az állandó kihívás

Lássuk, milyen kihívásokat rejt ez a pozíció!

2017.02.03.

Lehet kevesebb a munkaidő!

Egyre több munkáltató ismeri fel a részmunkaidős foglalkoztatásban és a távmunkában rejlő lehetőségeket. Lássuk, miért!

2017.02.01.

Bács-Kiskun megye: közel 400 álláslehetőség!

Mai cikkünkben összegyűjtöttük a legfrissebb állásokat ebben a megyében.

2017.01.30.

Ez a TOP11 álláslehetőség a héten

Nézzük, jelenleg milyen munkakörökre van a legnagyobb igény!

2017.02.02.

Pénz, pénz, pénz: 5 hazai állás fizetéssel együtt!

Mai cikkünkben a fényező, a Financial Assistant, a B2B Sales menedzser, a termékmenedzser és a banki ügyfélszolgálati munkatárs munkakörökhöz kínált havi fizetéseket gyűjtöttük össze.

2017.02.01.

Szakmák ezer arca: 3 érdekes munkalehetőség!

Ezekkel foglalkozik a forgácsolási gépbeállító, a vegyésztechnikus és ilyen kihívások várnak a repülőgép-belsős alkatrész javító gyakornokra.

2017.01.27.