Universo Clean Nonprofit Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Zöldterületi munkatárs

Dinamikusan fejlődő cégünk 2 éve kezdte meg működését. Tevékenységünkre nincs hatással a koronavírus.

Főbb feladatok, munkák:

  • zöldterület karbantartási munkák szervezése,
  • munkaterület bejárása,
  • munkálatok dokumentálása, csoportjába tartozó munkások koordinálása, ellenőrzése,
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel,
  • munkások, eszközök munkavégzés helyére történő szállítása,
  • részt vesz a zöldterület karbantartás során használt gépek (motoros fűkaszák, láncfűrészek, magassági gallyazók, traktorok) javítási, karbantartási munkáiban
  • Felelős a munkaeszközök karbantartásáért, üzembiztos működésért.
  • Munkavégzés helye: változó

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmassági
  • erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kertészeti gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • brigádvezetői tapasztalat
  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás,növényvédelemmel kapcsolatos)

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. május 15.