Zöldség-gyümölcs áruösszekészító - Szigetszentmiklós (8 órás munkavégzés)

Értékünk a kollégánk!

Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 7000 munkavállaló. Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak, hogy naponta több százezer vásárlónk elégedetten távozzon üzleteinkből. 2021 márciusától a Lidl további, közel 7,2 milliárd forintot tervez bértömeg növelésre fordítani.

A Te jövőd. A mi jövőnk.

Feladataid

  • a logisztikai központ áruösszekészítési osztályán, összekészítési feladatok ellátása a zöldség-gyümölcs területen
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • a készre komissiózott raklapok szállítása az árukiszállítási sávokra
  • raklapok fóliázása, csomagolása (pl. takaróponyva használata)
  • a kész raklapok helyes feliratozása (pl. az üzlet számával)
  • raktárleltározásban való részvétel
  • közvetlen kollégák helyettesítése szükség esetén (pl. törtáru feldolgozás)

Profilod

  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi és állandó éjszakai műszak vállalása, alkalmanként ünnepnapi munkavégzés
  • targoncás jogosítvány megléte előny, de nem feltétel (3313)
  • megbízhatóság, pontosság, minőségtudatosság és együttműködő készség
  • fizikai terhelhetőség és teljesítményorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • a munkakörben három év után elérhető bruttó munkabér 395.000 Ft*
  • céges buszjáratok (3 útvonal: Népliget - Logisztikai Központ; Tököl - Szigethalom - Szigetszentmiklós - Logisztikai Központ; Makád - Szigetbecse - Ráckeve - Szigetszentmárton - Szigetcsép - Tököl - Logisztikai központ)
  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • éjszakai műszakpótlék a törvényileg előírt 30% helyett 50% a zöldség-gyümölcs áruösszekészítő pozíció esetén, vasárnapi pótlék 50%
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • csapatépítő programok
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • személyre szabott betanulási program

*a bruttó munkabérből 25.174 Ft nettó rész Lidl kártya formájában kerül elszámolásra, ez utóbbi azonban a belépés és a kilépés hónapjában nem jár

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.