IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

XML fejlesztő és szimulátor fejlesztő

Mi lenne a Te feladatod?

  • XML fejlesztés / szimulátor válasz függvények XML-ben való előállítása
  • A szimulátor funkcionális működésének biztosítása, a felmerülő hibák javítása
  • Tesztautomatizálás és az elkészült automatizált tesztesetek karbantartása
  • Szimulátor (Java) fejlesztése és karbantartása
  • Nemzetközti csapatban való munkavégzés

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Informatikai területen szerzett diploma
  • Szoftverfejlesztői projekttapasztalat
  • XML szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka és felelősségvállalás szükséges
  • Magas szintű önálló munkavégzés
  • Komplex összefüggések értelmezése
  • Jó problémamegoldó képesség és javítási potenciálok felismerése
  • Tapasztalatok nemzetközi multinacionális környezetben
  • Erős középfokú német nyelvtudás
  • Unix ismeretek
  • Telekommunikációs és vállalati informatikában szerzet tapasztalatok
  • Java ismeretek
  • SOAP, SOA/BP ismeretek
  • Szkriptelés ( bash, perl, python)

Előny:

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete
  • Tesztautomatizálási eljárások
  • HP-UFT ismeretek

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.