Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Workplace Support Specialist német nyelvtudással (Pécs)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Jól beszélsz németül? Szeretnél egy különleges csapat és Magyarország legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatának tagja lenni? Érdekel az informatika és szívesen képviseled a csapatod és az ügyfeleid érdekeit? Szereted, ha megbecsülnek és még jól meg is fizetnek?
  • Ha igen, akkor nálunk a helyed! Légy Te is egy ITSH szuperhős!
  • Anyavállalatunk Németországban élő és dolgozó, saját kollégáink támogatása informatikai területen, német nyelven
  • Együttműködés más csoportokkal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Stabil német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek
  • Csapatjátékosság, nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria, bónusz, sportkártya, biztosítás és még rengeteg egyéb juttatás
  • Céges kedvezménykatalógus (pl. Praktiker, Libri, stb.)
  • Innovatív irodai környezet
  • Szabad hétvégék és esték
  • Csapatépítő programok
  • Tréningek korlátlan tárháza, például soft-hard-speed-good bye skillek elsajátítása

Munkavégzés helye:

Pécs

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Workplace Support Specialist német nyelvtudással (Pécs)
  • Rövid pozíció név: It support munkatárs
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Jól beszélsz németül? Szeretnél egy különleges csapat és Magyarország legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatának tagja lenni? Érdekel az informatika és szívesen képviseled a csapatod és az ügyfeleid érdekeit? Szereted, ha megbecsülnek és még jól meg is fizetnek? Ha igen, akkor nálunk a helyed! Légy Te is egy ITSH szuperhős! Anyavállalatunk Németországban élő és dolgozó, saját kollégáink támogatása informatikai területen, német nyelven Együttműködés más csoportokkal
  • Elvárások: Stabil német nyelvtudás Általános informatikai ismeretek Csapatjátékosság, nyitottság Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>