Workplace Support Specialist német nyelvtudással

Deutsche Telekom Systems Solutions Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság

Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged

Elvárt technológiák
SAP LINUX ROUTERSWITCH ACTIVE DIRECTORY HARDWARE IT SUPPORT SQL VIRTUALIZATION WINDOWS 10 CISCO MSOUTLOOK MSPOWERPOINT MYSQL OFFICE365 PC VPN MSACCESS
Módszertanok és szoftverek
Testing Itil Jira Ecdl

Jól beszélsz németül? Szeretnél egy különleges csapat és Magyarország legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatának tagja lenni? Érdekel az informatika és szívesen képviseled a csapatod és az ügyfeleid érdekeit? Szereted, ha megbecsülnek és még jól meg is fizetnek?

Ha igen, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Németországban élő, anyavállalatunknál dolgozó kollégáink támogatása informatikai területen, német nyelven
  • Hibadokumentáció, adminisztráció
  • Együttműködés más csoportokkal
  • Ügyfelek, kollégák informálása

Elvárások:

  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek
  • Csapatjátékos szemléletmód
  • Nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM sportpass, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, DT-ITS pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás