Munkatársat keresünk teljes munkaidőben

Workout / Foreclosure Case Specialist pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

    • Nem teljesítő, fedezettel rendelkező ügyletek hatékony kezelése.
    • Az ügyek értékelése: ügyspecifikus behajtási stratégiák elkészítése; a jóváhagyott stratégia alapján a behajtási eljárással összefüggő feladatok végrehajtása; eljárások figyelemmel kísérése; az igényérvényesítési folyamatra vonatkozó fejlesztési javaslatok előterjsztése.
    • Adósokkal szemben folyamatban lévő igényérvényesítési eljárások naprakész ismerete.
    • Peren kívüli megoldások keresése, beleértve az adóssal történő tárgyalásokat, a fizetésképteleség okának azonosítását, az adós fizetési hajlandóságának és képességének elemzését is.
    • Konfliktus helyzetek magasfokú kezelése.
    • Ügyfelekkel kapcsolatos egyezetések során az elfogadható megoldási javaslatok kidolgozása.
    • Adminisztrációs feladatok ellátása a behajtási eljárás során.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Késedelmes ügyletek kezelésében és behajtásában, valamint végrehajtási ügyek intézésében szerzett releváns tapasztalat.
    • A munkakör betörtéséhez szükséges releváns jogszabályok (végrehajtás, csőd- és felszámolási eljárás) ismerete előnyt jelent.
    • Proaktív problémamegoldó képesség;
    • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség;
    • szervezett, ügyfél- és eredményorientált hozzáállás;
    • kitartás és állhatatosság a konfliktusos helyzetek kezelésében fontos ismérvek.
    • B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Felsőfokú végzettség, jogi, közgazdasági, vagy üzleti területen szerzett diploma és az angol nyelv ismerete a kiválasztási folyamat során előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • Folyamatos fejlődési és karrierépítési lehetőség fiatalos, dinamikus szakértői csapatban.
    • Ragadd meg a lehetőséget és légy tagja egy újonnan nyíló sikeres nemzetközi vállalat új ágazatának.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Váci út 140.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 19.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.