A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Informatikai csapatába

WINDOWS SQL SZERVER RENDSZERGAZDÁT

keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • IT szoftver és hardver infrastruktúra üzemeltetése, optimalizálása
  • Windows szerverek üzemeltetése VmWare környezetben
  • Windows AD, Windows SQL szerver üzemeltetése
  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • teszt környezetek kialakítása
  • kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel és külső szakértőkkel

Ideális pályázónk:

  • legalább középfokú szakirányú, informatikai/műszaki végzettségű
  • több éves elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a következő témákban: Windows SQL üzemeltetés
  • hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalatot
  • strukturált gondolkodású
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • pontos, igényes munkavégzés jellemzi, a határidőket betartja
  • IT szakirodalmat rendszeresen olvas, folyamatos a fejlődési igénye, önképző

Állás betöltése során előnyt jelent:

  • középfokú, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Linux, VmWare, MS XCH ismeretek, gyakorlat
  • Tanúsítványok kezelésében szerzett ismeret, gyakorlat
  • TSM rendszer ismeretében szerzett ismeret, gyakorlat
  • ITOP gyakorlat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége
  • kor elvárásainak megfelelő, fejlett infrastruktúra
  • összetartó csapat és barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgozna egy szakmailag jól felkészült csapatban, várjuk fényképes önéletrajzát (fizetési igénye megjelölésével).