Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész? Csatlakozz hozzánk!

Windows Server rendszermérnök

munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása a HUMANsoft Kft. ügyfeleinél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Téged keresünk, ha:

  • minimum 3 éves Microsoft Windows Server 2008-2016 üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban is
  • képes vagy pontosan, precízen dokumentálni a végrehajtott feladataidat

Szuper, ha rendelkezel esetleg

  • SCCM, Exchange, Sharepoint ismeretekkel
  • nagyvállalati környezet mentési rendszerének ismeretével
  • virtualizációs ismeretekkel
  • storage üzemeltetési ismeretekkel
  • MCSE minősítéssel
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való Budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Montevideo utca 8.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600