Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria közel 1000 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat tevékenysége a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjednek. A vállalat a nemzetközi Körber-csoport második legnagyobb telephelye a világon.

Windows Server Administrator

Feladatok:

    • Feladatok végrehajtása Windows szerver környezetben
      • Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
      • Felhasználói fiókok kezelése
      • Windows szerver jogosultságok beállítása és módosítása
      • „2nd level support” fellépő hibák esetén, hibaelhárítás
      • Telephelyen lévő és telephelyen kívüli felhasználók támogatása
      • Telefonügyelet vállalás
    • Rendszerek monitorozása és felügyelete
    • Problémaelemzés működés közben, kommunikáció az ügyfelekkel (Németország és nemzetközi)
    • Csapatmunka és együttműködés a külföldi kollégákkal
    • Önálló munkavégzés

Követelmények:

    • Felsőfokú (gazdasági) informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai hátterű képzés
    • Windows Server 2008 és 2012 területen szerzett ismeretek
    • Windows Active Directory (AD) területen szerzett ismeretek
    • „Backup” területen szerzett ismeretek
    • Szolgáltatás-orientáltság, elemző készség, csapatmunka, valamint magas fokú motiváció, megbízhatóság és rugalmasság
    • Elhivatottság telephelyeken átívelő, differenciált elvárásokat nyújtó környezetben
    • Önálló és folyamatos tanulási hajlandóság
    • Csapatjátékos, csapatmunka korszerű együttműködési eszközök használatával
    • Német és angol nyelvtudás.
    • Alkalmanként utazás Németországba

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Windows Server Administrator
  • Hirdető cég: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Feladatok végrehajtása Windows szerver környezetben Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete Felhasználói fiókok kezelése Windows szerver jogosultságok beállítása és módosítása „2nd level support” fellépő hibák esetén, hibaelhárítás Telephelyen lévő és telephelyen kívüli felhasználók támogatása Telefonügyelet vállalás Rendszerek monitorozása és felügyelete Problémaelemzés működés közben, kommunikáció az ügyfelekkel (Németország és nemzetközi) Csapatmunka és együttműködés a külföldi kollégákkal Önálló munkavégzés
  • Elvárások: Felsőfokú (gazdasági) informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai hátterű képzés Windows Server 2008 és 2012 területen szerzett ismeretek Windows Active Directory (AD) területen szerzett ismeretek „Backup” területen szerzett ismeretek Szolgáltatás-orientáltság, elemző készség, csapatmunka, valamint magas fokú motiváció, megbízhatóság és rugalmasság Elhivatottság telephelyeken átívelő, differenciált elvárásokat nyújtó környezetben Önálló és folyamatos tanulási hajlandóság Csapatjátékos, csapatmunka korszerű együttműködési eszközök használatával Német és angol nyelvtudás. Alkalmanként utazás Németországba
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10