Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Microsec zrt. Magyarország egyik meghatározó informatikai vállalkozása.
Cégünk fejleszti és üzemelteti a cégbíróságok informatikai rendszerét, az online céginformációs szolgáltatást, az elektronikus cégeljárást valamint a végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszerét.
Piacvezető szerepet töltünk be az elektronikus aláírással kapcsolatos szolgáltatások területén, jelenleg minősített elektronikus aláírás hitelesítés szolgáltatást, minősített időbélyegzés szolgáltatást, valamint minősített archiválás szolgáltatást nyújtunk.

Folyamatosan bővülő feladatainkhoz

Windows rendszergazda

munkatársat keresünk.

Feladatok:

    • Cégünk Windows szervereinek telepítése, üzemeltetése
    • Vállalati Windows felhasználók támogatása, Windows munkaállomásainak telepítése, karbantartása

Elvárások:

    • Szakirányú, legalább főiskolai vagy BSc szintű végezettség
    • Legalább 2 éves tapasztalat minimum 30 darab Windows 7/8/8.1/10 munkaállomást tartalmazó rendszer üzemeltetésében
    • A következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat:
      • Microsoft Windows 7 és újabbak
      • Microsoft Windows Server 2008 és újabbak
      • Microsoft Office 2010 és újabbak
      • Windows Server szolgáltatások (DNS, DHCP, Active Directory, GPO, CA, Smart Card Logon, WSUS stb.)
      • PowerShell-ben való jártasság
      • VMware virtualizációs környezetben szerzett üzemeltetői gyakorlat
    • TCP/IP hálózatok működésének alapos ismerete
    • PKI technológiák ismerete (kriptográfia, X509 tanúsítványok, CA működése, SSL/TLS működése)
    • Információ-, rendszer- és hálózatbiztonsági megoldások ismerete, alkalmazása
    • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára képesség
    • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
    • Nagyfokú precizitás
    • Dokumentálási készség
    • Nyitottság új technológiák folyamatos elsajátítására
    • Teherbírás, priorizálási képesség
    • Szakmai angol nyelvismeret (dokumentáció írás-olvasás)

Előnyt jelentenek a következők:

    • Alternatív technológiákban szerzett üzemeltetői gyakorlat (Linux, Cisco, AIX)
    • Szakmai minősítések (MCP, MCSA, MCSE)
    • További Microsoft termékek és szolgáltatások ismerete (System Center, Azure, Sharepoint, Hyper-V)
    • Fejlesztői ismeretek JAVA, C, C# nyelvekben
    • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
    • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
    • Élvezheti a Graphisoft Park környezetét, ahol a világ élvonalbeli IT cégei működnek
    • Járhat munkába kerékpárral, motorral, autóval vagy tömegközlekedve, mindegyikhez biztosított az infrastruktúra

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmét, úgy kérjük, hogy fényképes pályázatát jövedelemigény megjelölésével küldje el számunkra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Windows rendszergazda
  • Hirdető cég: Microsec zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Cégünk Windows szervereinek telepítése, üzemeltetése Vállalati Windows felhasználók támogatása, Windows munkaállomásainak telepítése, karbantartása
  • Elvárások: Szakirányú, legalább főiskolai vagy BSc szintű végezettség Legalább 2 éves tapasztalat minimum 30 darab Windows 7/8/8.1/10 munkaállomást tartalmazó rendszer üzemeltetésében A következő technológiák használatában, üzemeltetésében szerzett gyakorlat: Microsoft Windows 7 és újabbak Microsoft Windows Server 2008 és újabbak Microsoft Office 2010 és újabbak Windows Server szolgáltatások (DNS, DHCP, Active Directory, GPO, CA, Smart Card Logon, WSUS stb.) PowerShell-ben való jártasság VMware virtualizációs környezetben szerzett üzemeltetői gyakorlat TCP/IP hálózatok működésének alapos ismerete PKI technológiák ismerete (kriptográfia, X509 tanúsítványok, CA működése, SSL/TLS működése) Információ-, rendszer- és hálózatbiztonsági megoldások ismerete, alkalmazása Önálló munkavégzésre és csapatmunkára képesség Jó problémamegoldó képesség, kreativitás Nagyfokú precizitás Dokumentálási készség Nyitottság új technológiák folyamatos elsajátítására Teherbírás, priorizálási képesség Szakmai angol nyelvismeret (dokumentáció írás-olvasás)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Microsec zrt.>