Stabil céges háttérrel rendelkezni, komoly, szakmai munkát végezni, családias légkört teremteni, mosolyogva dolgozni, munkatársakból barátokká válni… Ez a dm!

Érdekel, hogyan működik a dm webshop?
Hogyan kerülnek fel a termékek és a tartalmak?
Tudni szeretnéd mi az a SEO, Webtrekk, Google Adwords? Kíváncsi vagy arra, hogyan áll össze egy marketing kampány, hogyan érjük el, hogy az online vásárlók a dm Online Shopját válasszák?
Ha megnéznéd, milyen is az érdi irodánk, kattints a videóra.

Amennyiben szeretnél mindennek részese lenni, akkor most lehetőséged nyílik Webshop munkatársként csatlakozni hozzánk.

Webshop munkatárs

Milyen feladataid lesznek?

  • Webshop content tartalmának felépítése, frissítése
  • Webshop navigációs struktúrájának kialakítása, karbantartása
  • A rendszer karbantartása, frissítése
  • A webshop-pal kapcsolatos online kampányokban való részvétel, valamint az ezekkel kapcsolatos statisztikák, kimutatások készítése
  • Vállalaton belüli kapcsolattartás üzletekkel, társosztályokkal, osztrák anyavállalattal, társországokkal
  • Projektekben, munkacsoportokban való részvétel, esetenként azok vezetése

És mit kérünk Tőled?

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás, strukturáltság
  • Vevőorientált és marketinges szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor képes csapatban is dolgozni

Előny, ha van:

  • Angol nyelvtudásod
  • Online shop működtetésében szerzett tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítványod

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: Érd
    A munkába járáshoz Budapestről induló céges buszt biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Érd

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a „Jelentkezem” gombra.