A Corwell Kft. 1991-ben alakult, magyar tulajdonban lévő, piacvezető irodaszer-nagykereskedelmi vállalat. Megalapítása óta foglalkozunk irodai papír-, író- és irodaszerek, valamint számítástechnikai kiegészítők, perifériák és iskolaszerek nagykereskedelmével.

Informatikai osztályunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Webshop menedzser

Feladatok:

  • Informatikai fejlesztési projektek menedzselése (szervezés, előkészítés, dokumentálás)
  • Webáruházak mindennapi működtetésében és fejlesztésében való proaktív részvétel
  • Informatikai megoldásokat szállító partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Projekt státuszok kezelése, lekövetése
  • Új funkciók megtervezése, specifikálása, fejlesztések nyomon követése, tesztelése, dokumentálása
  • Időszakos statisztikák készítése
  • Informatikai projektek igényfelmérése, más szervezeti egységekkel való szakmai együttműködés
  • Ügyfelekkel való napi kapcsolattartás
  • Személyes oktatások szervezése, lebonyolítása

Elvárásaink:

  • E-commerce területen szerzett tapasztalat
  • Jól ismerje az internetes technológiák, webes alkalmazásokat, webáruházakat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, igényes munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkára való képesség, proaktív gondolkodásmód
  • Kreativitás
  • Nyitottság új megoldásokra, technológiákra
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Relációs adatbáziskezelés ismerete
  • Bármilyen fejlesztő rendszer ismerete
  • Projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 5 év informatikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem a KKV szektorban
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Térítésmentes autóbuszjárat Budapest irányából

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Pallag u. 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.