Érdekel az online kereskedelem? Szívesen hozzájárulnál Magyarország egyik legnagyobb webshopjának sikerihez? Szeretnél online marketing kampányokat menedzselni? Akkor jelentkezz a MediaMarkt webáruházát üzemeltető csapatunkba,

Webshop marketing coordinator

munkakörbe.

Ha

  • van 1 év tapasztalatod vagy még friss a tinta a diplomádon,
  • szívesen dolgoznál a következőkkel: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Ads, ha nem vagy benne jártas, megtanítjuk
  • nem riadsz meg az excel-től, riportoktól és kimutatásoktól,
  • meg tudsz szólalni angolul, sőt nem okoz gondot a levelezés, szakmai cikkek, dokumentációk megértése és az angol nyelvű webinarokon való részvétel sem
  • precíz vagy és pontos, figyelsz a részletekre,
  • mindig a megoldásokra törekszel és nincs számodra lehetetlen,
  • szeretnél tanulni és velünk együtt fejlődni

    …akkor Téged keresünk!

Feladataid lesznek

  • Online marketing kampányok összeállításában, menedzselésében való részvétel,
  • kampányok kialakításában történő ötletelés, brainstorming,
  • megrendelésekkel és számlázással kapcsolatos ügyintézés, egyéb adminisztráció,
  • társosztályokkal, valamint ügynökségekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • statisztikák, elemzések készítése.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb webshopjában
  • Ha MSc levelező képzésre jársz, ennek figyelembevétele a munkarendben
  • Folyamatos tanulási lehetőség, innovatív megoldások kipróbálása
  • Nemzetközi kapcsolatok kialakítása. Európa szerte jelen vagyunk és próbálunk tanulni egymástól
  • Modern munkakörnyezet
  • Alkalmanként home office lehetőség
  • Laptop, okostelefon

Előnyt jelent számodra

  • Webáruházi hirdetési tapasztalat
  • Ügynökségnél szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Google vizsgák

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, a pályázati anyagodhoz csatold a bruttó bérigényedet is. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.