Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ENVIKÚT Kft.

Webshop Managert

keresünk!

    Unod a munkád? Ügyesen kommunikálsz Ügyfelekkel? Jól kezeled a Facebookot? Fent vagy az Instagramon? Szeretnél egy pergős kreatív munkahelyen dolgozni?

    Akkor ez a te munkahelyed!

Feladatkörök:

  • a webshop teljes körű kezelése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • új kapcsolat építése új beszállítókkal
  • a webshop marketingjének összeállítása, koordinálása
  • rendelések, csomagok kezelése

Elvárások:

  • csapatmunka
  • vezetői képességek
  • webshop ismeretek (belső működés, felhasználói ismeretek)
  • marketing ismeretek (social media, adwerts)
  • kreativitás, precizitás, magas fokú probléma megoldás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, mielőbb küldj egy szakmai önéletrajzot elérhetőségeiddel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Webshop Manager
  • Rövid pozíció név: Webshop Manager
  • Hirdető cég: ENVIKÚT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a webshop teljes körű kezelése kapcsolattartás a beszállítókkal új kapcsolat építése új beszállítókkal a webshop marketingjének összeállítása, koordinálása rendelések, csomagok kezelése
  • Elvárások: csapatmunka vezetői képességek webshop ismeretek (belső működés, felhasználói ismeretek) marketing ismeretek (social media, adwerts) kreativitás, precizitás, magas fokú probléma megoldás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: ENVIKÚT Kft.>