UGP Raktártechnika Kft.
  • Raktári polcrendszerek, valamint raktári berendezések tervezésével, gyártásával, telepítésével és értékesítésével foglalkozó vállalat.Jelenleg új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:
  • Webshop adminisztrátor - Értékesítő

    Hirdetés szövege:

      Feladatok:

      • Cégünk által képviselt termékek megismerése, készségszintű ismerete
      • 3 Webshopunk működésének biztosítása, rendelések kezelése, nyomon követése
      • Kapcsolattartás a webshop fejlesztőkkel
      • Webshopok termékstruktúrájának felügyelete, folyamatos aktualizálása, karbantartása
      • Kapcsolattartás az értékesítőkkel, értékesítőink webshopokkal összefüggő munkájának támogatása
      • Webshopokkal kapcsolatos ügyfélszolgálati teendők ellátása
      • Készletkezelés, kapcsolattartás a beszerzéssel
      • A bemutatótermünkbe érkező ügyfelek igényeinek felmérése, termékek értékesítése
      • Műszaki ajánlatok, kalkulációk összeállítása ügyfeleink részére

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárásaink:

      • középfokú végzettség
      • aktív angol nyelvtudás előny
      • MS Office (Word, Excel) magas szintű ismerete
      • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
      • precizitás, pontosság
      • műszaki érzék, térlátás
      • csapatjátékos hozzáállás
      • B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat
      • Webshop üzemeltetési tapasztalat
      • Budaörshöz közeli lakhely

    Amit kínálunk:

      • azonnali munkakezdés
      • versenyképes jövedelem
      • munkahelyre történő bejutás támogatása
      • fiatalos, jó hangulatú, profi csapat, „A” kategóriás irodaépületben
      • folyamatos fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
      • hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
      • stabil, megbízható vállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Online értékesítés
    • Marketing, Média, PR
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 02. 25.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.