Új munkatársat keresünk webfejlesztő - sitebuilder munkakörbe, ahol különféle weboldal projektekkel, online szolgáltatásokkal (Google, Facebook, Youtube) foglalkozhatsz.

Téged keresünk, ha van már legalább 1 éves webprogramozói, sitebuilder területen szerzett tapasztalatod
és szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő csapatban.

Szeretnél egy stabil, stressz-mentes munkahelyet és versenyképes bérezést a munkádért cserébe? Jelentkezz, mert bővítjük a csapatunkat!

Pozíció megnevezése:

Webprogramozó - Webfejlesztő (Frontend)

Most itt a lehetőséged elhelyezkedni Fix versenyképes jövedelemért! Nagyfokú önállóságot kapsz, kiszámítható jövőképet, stabil hosszú távú munkahelyet.

Miért érdemes velünk dolgoznod?

  • Több mint 10 éve sikeresen működő digitális ügynökségként egy kreatív összetartó csapatban dolgozhatsz, ahol támogatják a szakmai fejlődésed.
  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahelyen helyezkedhetsz el!
  • FIX versenyképes jövedelem, elismerés és folyamatos oktatások!
  • Mi nyújtjuk a jól szervezett keretrendszert, munkafolyamatokat, innovációt, te pedig beoszthatod az idődet, és beleviheted egyéniségedet a mindennapi munkavégzésbe.
  • Nincs túlóra, nincs több műszak és teljesíthetetlen határidő, csak szabad délutánok és szabad hétvégék.

Mivel találkozol a munkád során?

  • Frontend fejlesztési feladatok ellátása, HTML/CSS/Javascript.
  • Ügyfelek weboldalainak felépítése, CMS rendszerek használata (Például: Wordpress).
  • Közös munka az értékesítési és key account managerekkel, content marketing csoportokkal.
  • Egyéni ötletekkel támogathatod a mindennapi munkavégzést és a vállalati ügyfelek minőségi kiszolgálását.

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiak igazak rád:

  • Érdekelnek a legújabb webfejlesztéssel kapcsolatos megoldások.
  • HTML5, CSS3, Javascript ismereteid vannak.
  • Szereted az önálló és pontos munkavégzést.
  • Rendszerszemlélettel, pozitív attitűddel rendelkezel.

Ami rád vár, ha velünk dolgozol:

  • 8 órás bejelentett alkalmazotti jogviszony, FIX versenyképes, stabil jövedelem.
  • Nyugodt, stressz-mentes munkahely, megértő-empatikus vezetőség!
  • Szakmailag minden támogatást megkapsz a gördülékeny munkavégzéshez, oktatások, betanulás a tapasztalt kollégák mellett.
  • Folyamatosan fejlődhetsz a szakmában, a webes technológiák világában.
  • Kollégáidtól, tapasztalt fejlesztőktől, szakemberektől mindig kérhetsz segítséget.
  • Kiváló közlekedéssel könnyen megközelíthető, a II. kerület legjobb környéken fekvő irodánk.

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.