Konzolok Szervize (GAME STUDIO KFT.)
  • A piac meghatározó szereplőjeként működő, dinamikusan fejlődő budapesti videojátékokkal foglalkozó céghez keresünk webprogramozó munkatársat hosszú távra.

  • Webprogramozó

    Főbb feladatok, munkák:

      Ügyviteli rendszer teljes körű karbantartása és fejlesztése
      Webshop karbantartása és fejlesztése. Magában foglalja a ccs/html módosításokat, és a php programozást.
      Koordináció a külsős programozókkal, feladat kiosztás, menedzsment
      Egyéb feladatok szerver üzemeltetése, support
      Apache, mysql üzemeltetés, konfigurálás
      Éles és teszt tárhely karbantartása, konfigurálása, üzemeltetése
      Tűzfal, és biztonsági zónák menedzselése
      Külső partnerek rendszereiből információ letöltés és rendszerezés
      Egyéb feladatok Szerver üzemeltetése, support

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      A következő programozói nyelvek magabiztos ismerte:
      Php
      Mysql
      Linux shell, networking, user adminisztráció
      Apache
      HTML
      CSS
      Javascript
      Node.js
      Python

    Amit kínálunk:

      Hosszú távú munkalehetőség
      Versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1067 Budapest, Hunyadi tér 3.

    Jelentkezési határidő:

    2019. 03. 22.

    Önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelölésével együtt a megadott e-mail címre várjuk.