HECHT HUNGARY Kft.
  • Cégünk egy neves 25 éves nemzetközi hátterű kerti- és barkácsgép gyártó cég hazai leányvállallata.
  • Csatlakozz hozzánk

    Webmester

    pozícióba!

    Feladatok:

    • Webáruházunk adminisztrációjának ellátása
    • Weboldal/webáruház tartalmának karbantartása (feltöltés, módosítás)
    • Hírlevelek szerkesztése
    • A cég közösségi oldalainak karbantartása (Facebook, Instagram, stb.)
    • Együttműködés a cég egyéb részlegeivel: marketing, online értékesítés, márkabolt, szerviz

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Műszaki beállítottság
    • Kerti- és barkácsgépek alapszintű ismerete
    • Webshop adminisztrációjában szerzett tapasztalat
    • Tapasztalat hírlevelek szerkesztésében
    • Megbízhatóság, önállóság
    • Pontosság, felelősségtudat
    • HTML alapismeretek

    Előny:

    • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
    • Cseh vagy szlovák, ill. angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Cafeteria juttatás
    • Rendszeres bérfejlesztés
    • Megbízható, kiszámítható, biztos munkahely hosszú távon
    • Nemzetközi hátterű stabil cég
    • Kihívásokkal teli dinamikus munkahelyi
    • Utazási hozzájárulás (vidéki lakhely esetén)

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 323b.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség! Szakmai önéletrajzában kérjük tüntesse fel bérigényét.