Cégünk 1991-ben alakult, magyar tulajdonban lévő, piacvezető irodaszer-nagykereskedelmi vállalat. Megalapítása óta foglalkozunk irodai papír-, író- és irodaszerek, valamint számítástechnikai kiegészítők, perifériák és iskolaszerek nagykereskedelmével.

Informatikai osztályunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Webkoordinátor

Feladatok:

  • Weboldalak funkcióinak tesztelése, hibakeresése, dokumentálása
  • Weboldalak tartalmának frissítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, technikai segítségnyújtás, személyes oktatás
  • Domainek regisztrációja, beállítása, adminisztrációja
  • Más szervezeti egységekkel való együttműködés informatikai területen
  • Szerződések készítése, nyilvántartása
  • Elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Microsoft Excel magas szintű ismerete, magabiztos használata
  • Webáruházak ismerete
  • Középszintnek megfelelő angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, igényes munkavégzés
  • Készségszintű számítógépes ismeretek (Word, Outlook, HTML)
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód
  • Egyéni és csapatmunkára való képesség, proaktív gondolkodásmód
  • Nyitottság új megoldásokra, technológiákra

Előnyt jelent:

  • HTML ismeretek
  • Webanalitikai ismeretek
  • Programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Térítésmentes autóbuszjárat Budapest irányából

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Pallag u. 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzod fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.