SDA DMS Zrt.
Bővülő csapatunkba

Webfejlesztő

munkatársat keresünk.
Az SDA DMS Zrt. egy magyarországi cégcsoport önálló leányvállalata, ami több mint 15 éve szállít egyedi szoftvereket és komplex informatikai megoldásokat, elsősorban magyarországi partnerei számára. Fő terméke a Poszeidon (EKEIDR) Irat- és Dokumentumkezelő Rendszer, amely segítségével számtalan szervezet (minisztérium, hivatal, önkormányzat, oktatási intézmény, nagy- és középvállalat stb.) végzi ügyviteli tevékenységét és használja ki a papírmentes iroda előnyeit.

Főbb feladatok, munkák:

  • Angular webes alkalmazás fejlesztése agilis csapatban (10+ fő),
  • elsősorban front-end feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • tájékozottság általános webes programozási elvekből,
  • a HTML5 szabvány ismerete,
  • programozási tapasztalt ECMAScript vagy TypeScript nyelven.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jártasság a CSS3 stíluslapok készítésében,
  • az Angular, Vue vagy React front-end keretrendszer használata,
  • szakértelem az ASP.NET Core technológiában,
  • alapvető SQL ismeretanyag,
  • a Node.js, npm, Express back-end keretrendszer korábbi használata,
  • jártasság a jQuery, Lodash, Moment.js könyvtárakban,
  • szakértelem az IIS kiszolgálóval kapcsolatosan.
Ami extra előnynek számít:
  • középfokú vagy magasabb szintű angol nyelvtudás,
  • felsőfokú műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • támogató légkör,
  • rugalmas feladatkezelés,
  • felügyelt szakmai fejlődés,
  • kihívásokkal teli feladatok,
  • home office,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca