Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ügynökségünk keresi új csapattagját

webfejlesztő / programozó

    Dinamikusan fejlődő on-line kreatív ügynökség ügyfélkörének folyamatos bővülése miatt csapatába PHP programozót keres teljes munkaidőbe. Ha nyitott vagy a világra. szeretsz új megoldásokat elsajátítani és alkalmazni, teli vagy energiával ne habozz, jelentkezz!

Feladatkör:

  • PHP programozói feladatok ellátása, új technológiák, technikák feltérképezése és azok alkalmazása, weboldalak programozása, fejlesztése

Elvárások:

  • Jártasság a programtervezésben, fejlesztésben, WEB- programozás területén
  • a PHP, SQL, HTML/CSS3/HTML5 ismerete
  • Microsoft Windows rendszerekben való jártaság
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint és Outlook) ismerete
  • Adobe Photoshop használata
  • Google szolgáltatások alap szintű ismerete (Analytics, AdWords)
  • Szakmai elkötelezettség
  • Rendszerlátás, objektumorientált gondolkodás és humorérzék
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • JS/JQuery, Bootstrap ismerete
  • Keretrendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Android fejlesztésben való jártaság
  • Több éves PHP OOP megalapozott fejlesztői készség
  • Kreativitás, grafikai érzék
  • Facebook fejlesztési tapasztalatok
  • Adobe Illustrator ismerete
  • További előny, ami melletted szólhat, a gyors munkába állás.

Amit cserébe garantálunk:

  • Inspiráló és változatos munka, érdekes kihívások, projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4024 Nap utca 16.

Ha úgy gondolod, Te vagy akit keresünk, akkor küldd el a fényképes önéletrajzod és jelentkezz mielőbb.

Gyakornokokkal és pályakezdőkkel is örömmel találkoznánk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Webfejlesztő / programozó
  • Rövid pozíció név: Webfejlesztő
  • Hirdető cég: Diamond Agency Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: PHP programozói feladatok ellátása, új technológiák, technikák feltérképezése és azok alkalmazása, weboldalak programozása, fejlesztése
  • Elvárások: Jártasság a programtervezésben, fejlesztésben, WEB- programozás területén a PHP, SQL, HTML/CSS3/HTML5 ismerete Microsoft Windows rendszerekben való jártaság Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint és Outlook) ismerete Adobe Photoshop használata Google szolgáltatások alap szintű ismerete (Analytics, AdWords) Szakmai elkötelezettség Rendszerlátás, objektumorientált gondolkodás és humorérzék Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Diamond Agency Kft.>