Fontos számunkra, hogy a nálunk dolgozók örömüket leljék abban, amit csinálnak. A projektek sikerét a pénzügyi eredményességen túl az ügyfél és a munkatársak elégedettségén mérjük. Értékorientált cégként csak olyan projektekkel foglalkozunk, melyek sikerében mi magunk is hinni tudunk.

Nálunk az eredményesség fontosabb a timesheetnél. Elmélyülhetsz abban, amit a legjobban szeretsz csinálni. A kompetenciáiddal és érdeklődéseddel formálhatod a céget.

A céljaidnak megfelelő képzési programban részesülhetsz, a cég növekedésével arányos szakmai és anyagi fejlődésre számíthatsz nálunk

webfejlesztőként!

Feladataid:

    Webes alkalmazásfejlesztés PHP, Drupal, Node.JS, MongoDB, Vue.js és egyéb technológiák használatával. SCRUM teamben való munka.

Elvárásaink:

    • PHP nyelv alapos ismerete
    • Releváns min. 3 év tapasztalat
    • Egyszerű és tiszta kód írása vagy hajlandóság ennek megtanulására
    • HTML, CSS, JS ismeret
    • Rendszerszintű gondolkodás
    • Szakmai angol nyelvismeret
    • Objektumorientált módszertan ismerete
    • HTML5 / CSS3 jártasság
    • SCSS / Less jártasság
    • jQuery plugin fejlesztésben szerzett tapasztalat

Előny:

    • node.js -ben való jártasság
    • Drupal ismerete / Drupal contrib referencia
    • Symfony ismerete
    • Agilis fejlesztésben való jártasság
    • Széleskörű szakmai tájékozottság
    • Üzleti problémákra való nyitottság
    • Piaci termék / szolgáltatás fejlesztésében szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit neked kínálunk:

    • Nagyszabású magyar és külföldi projekteken való részvétel
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Egyéni szakmai fejlődési célok támogatása (céges képzési hozzájárulás)
    • Demokratikus működés
    • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
    • Testreszabott kihívások
    • Értelmes projektek
    • Cég szinten tudatos törekvés az áramlatélményre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1042 Budapest, Árpád út 51.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Küldd el önéletrajzodat és referencáidat a "Jelentkezem" gombra kattintva!