A ShiwaForce.com Zrt.

Webfejlesztő / Frontend fejlesztő

(kód: SF2005/HTML)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 120 fős, agilis magyar cég.

Ha egy olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat, szakmai támogatást kapsz, és nagyvállalati projekt-tapasztalatot szerezhetsz, csatlakozz fiatalos, újításokra nyitott csapatunkhoz!

A ShiwaForce.com izgalmas vizualitással és kreatív megoldásokkal nagyvállalati ügyfelei számára frontend és CMS fejlesztéseket végző agilis cég. Hiszünk benne, hogy az a legjobb webfejlesztő / sitebuilder, aki mindig képes tanulni másoktól és tovább tud lépni a hibáin. Te vagy a mi emberünk, ha szívesen megbirkózol kapott design alapján reszponzív site-ok frontendjének elkészítésével, valamint az oldalak CMS-be illesztésével. Fontos, hogy szeress jó kódot írni, törődj a kódjaid minőségével és kövesd a legújabb trendeket.

Gyere, és tapasztald meg! :)

Feladatod:

  • frontend fejlesztői feladatok (HTML5, CSS3, LESS, SASS, postCSS) végzése
  • nagyvállalati ügyfeleink (OTP, Magyar Telekom) portáljain új funkciók bevezetésében való részvétel
  • agilis csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • a legmodernebb technológiák kipróbálása, elsajátítása
  • látványterv alapján sitebuild feladatok elvégzése, CMS implementáció készítése
  • folyamatos, kimutatható fejlődés
  • böngészőfüggetlen megoldások és mobil oldalak készítése

Elvárásaink:

  • legalább 2 év frontend fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS3 gyakorlati ismerete
  • különböző böngészőmotorok működésének, sajátosságainak alapszintű ismerete
  • csapatban való hatékony munkavégzés, felelősségvállalás, határidők betartása
  • proaktív szemléletmód, folyamatos tanulási vágy

Előnyt jelent:

  • ha ismered a következők közül bármelyiket: Grid rendszerek, GIT, Responsive és Fluid sitebuild, Bootstrap
  • XML, XSL, XSLT és XPATH technológiák területén szerzett tapasztalat
  • Komplex nagyvállalati rendszerekkel szerzett ismeretek
  • Tapasztalat agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban)
  • Weboldal optimalizálási technikák magas szintű ismerete
  • JavaScript ismeret, AngularJS
  • CSS preprocessorok ismerete
  • Node.js ismeretek

Amit kínálunk:

  • friss technológiák, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • könnyen megközelíthető iroda, metro közvetlen közelében
  • erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák, díjnyertes megoldások
  • továbbképzési lehetőség, angol nyelvtanulás, havonta több belső tanfolyam
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • innovatív vállalati kultúra, kiszámítható, folyamatos növekedés
  • agilis és lean módszertanok jól működő, eredményes alkalmazása
  • inspiráló szakmai légkör, munkatárs-központú vezetők
  • cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Video interjú, és járvány ideje alatt remote munka.

A ShiwaForce.com Zrt.-ről

A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.

Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 120 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.