Webfejlesztő

EDAG Hungary Kft.

9024 Győr, Zrínyi utca 11.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
Együtt dolgozni, együtt fejlődni, együtt valami újat alkotni: az EDAG összeköti az embereket és a jövőt – a cég és a kollégák ugyanazt a jövőképet képviselik. Az EDAG Hungary Kft. 250 kollégájával a régió egyik legnagyobb, független német szolgáltatója. Családias légkört és egy globális világszínvonalú fejlesztő cég lehetőségeit kínáljuk neked.

Főbb feladatok, munkák:

  • a győri programozói csapat felépítésének támogatása
  • a gépjármű- és általános ipari területek vevőinek számára egyedi weblapok/szervizek koncepciójának programozása és az ezzel kapcsolatos egyeztetések
  • kezelőfelületek (UI) koncepciójának tervezése és kivitelezése
  • a legkülönfélébb forrásokból származó adatimportálás/-exportálás és az ehhez kapcsolódó részlépések kidolgozása, a meglévő webserverek továbbfejlesztése és karbantartása
  • a szakmai csoportokkal folyamatos egyeztetés és támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • informatikai vagy ezzel összefüggő, lezárt tanulmány
  • többéves tapasztalat Angular/Node.JS/Typescriptben
  • SCRUM/DevOps-os tudás
  • rugalmasság, kreativitás
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés, elszántság, és csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • C# és VB.NET-tudás
  • projekttapasztalat az autó-/gépgyártás területen
  • MySQL/Oracle-jártasság
  • CAD/PDM (CATIA, NX, Teamcenter)-gyakorlat
  • Unity/Unreal ismeret
  • Kubernetes, Microservices ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Ez lehet a következő kihívás amit keresel? Várjuk jelentkezésed!