Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Törökbálinti világítástechnikai cég munkatársat keres

Webfejlesztő / E-Commerce manager

munkatárs
munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég honlapjának karbantartása, fejlesztése, grafikus anyagok elkészítése
  • Webáruház napra készen tartása (termékek, információk frissítése)
  • Online és offline marketing anyagok elkészítése (bannerek, flash animációk)
  • Döntések előkészítéséhez szükséges elemzések elkészítése a menedzsment felé
  • Online marketingtervezésben való részvétel, beleértve a megvalósítást is
  • Keresőmarketinggel összefüggő feladatok elvégzése
  • Közösségi oldalakkal történő kommunikáció kiépítése, koordinálása
  • Értékesítésben való aktív részvétel (kapcsolattartás, ajánlatkészítés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jártasság a modern marketing eljárásokban:
  • Számítógép és hálózati ismeretek
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Adobe Photoshop, InDesigner, Illustrator, PHP, Javascript, HTML, HTML5, CSS3, SQL magabiztos használata
  • kiadványszerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Kreativitás, precizitás, terhelhetőség, önállóság
  • kiváló tárgyalóképes angol nyelvtudás a munkahelyen belüli kommunikációhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség (online marketing vagy szakirányú informatikai végzettség előny)
  • PHP5, MySQL ismerete
  • Elektronikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvtudás
  • Google termékek ismerete (Google Business, Adwords, Analytics)
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Webdesigner

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: KAITO-HUNGARY Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Webfejlesztő / E-Commerce manager
  • Rövid pozíció név: Webfejlesztő
  • Hirdető cég: KAITO-HUNGARY Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Törökbálint
  • Feladatok: A cég honlapjának karbantartása, fejlesztése, grafikus anyagok elkészítése Webáruház napra készen tartása (termékek, információk frissítése) Online és offline marketing anyagok elkészítése (bannerek, flash animációk) Döntések előkészítéséhez szükséges elemzések elkészítése a menedzsment felé Online marketingtervezésben való részvétel, beleértve a megvalósítást is Keresőmarketinggel összefüggő feladatok elvégzése Közösségi oldalakkal történő kommunikáció kiépítése, koordinálása Értékesítésben való aktív részvétel (kapcsolattartás, ajánlatkészítés)
  • Elvárások: Jártasság a modern marketing eljárásokban: Számítógép és hálózati ismeretek Hasonló területen szerzett gyakorlat Adobe Photoshop, InDesigner, Illustrator, PHP, Javascript, HTML, HTML5, CSS3, SQL magabiztos használata kiadványszerkesztésben szerzett tapasztalat Kreativitás, precizitás, terhelhetőség, önállóság kiváló tárgyalóképes angol nyelvtudás a munkahelyen belüli kommunikációhoz
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.24