Webfejlesztő (Debrecen/ Nyíregyháza/ Szeged/ Budapest)

Állás részletei

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen/Nyíregyháza/Szeged/Budapest

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • FRONTEND BACKEND WORDPRESS PHP HTML CSS MYSQL JAVA LARAVEL GIT AZURE MSSQL POSTGRESQL ADOBE XD
  • Módszertan és szoftverek

    • Git
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

A Medicover Kelet-Közép Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Webfejlesztő
(Debrecen/Nyíregyháza/Szeged/vagy Budapesti lokáció)

Feladatok:

  • web alapú megoldások (belső és nyilvános) fejlesztése és karbantartása;
  • frontend és/vagy backend fejlesztése;
  • nyilvános WEB portáljaink tervezésében, elkészítésében és karbantartásában való aktív részvétel;
  • Wordpress weboldalak fejlesztése és karbantartás

Elvárások:

  • PHP ismerete; (minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat)
  • HTML, CSS kapcsolódó W3C szabványok ismerete;
  • MySQL ismerete.
  • Java Script-ben szerzett tapasztalat
  • Laravel keretrendszer ismerete
  • hajlandósága ismeretei bővítésére, megújítására;

Előny:

  • Git és/vagy Azure ismerete;
  • Panel és webhosting ismerete;
  • egyéb adatbázisban szerzett releváns tapasztal (msSQL/ PostgreSQL);
  • Prototype tervezőbő való tájékozódás (Adobe XD);
  • SEO-ban szerzett tapasztalat;

Munkavégzés Helye:

Lakhely szerint választható: Debrecen/Nyíregyháza/Szeged/ vagy Budapesti munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, az üzenetben kérjük feltűntetni, hogy melyik lokációban tudják vállalni az állást.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő