• Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.
  • Munkatársat keresünk
  • WEBFEJLESZTŐ

      munkakörbe(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

    Feladatok:

    • Backend (PHP) és/vagy frontend (Javascript) fejlesztésben való részvétel
    • Részmunkák definíciója és implementálása

    Elvárások:

    • PHP, SQL és/vagy Javascript nyelv haladó ismereteObjektumorientált programozási ismeretek
    • Modern webes technológiákban való jártasság
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
    • Önálló munkavégzés

    Előny:

    • Architektúrális minták alapfokú ismerete
    • Full-Stack fejlesztési tapasztalat
    • UX érdeklődés
    • W3C szabványok ismerete
    • Linux ismeretek

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • Önállóság, jó problémamegoldó készség
    • Terhelhető, céltudatos, felelősségteljes személyiség
    • Jó kommunikációs és együttműködő készség
    • Jó csapatjátékos
    • Érdeklődés új technológiák megismerése iránt

    Amit kínálunk:

    • Nemzetközi vállalati háttérrel rendelkező fiatalos, lendületes csapat részeként próbálhatod ki magad, változatos fejlesztési feladatokban.
    • Mi ezt stabil vállalati háttérrel és versenyképes juttatási csomaggal jutalmazzuk

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a fizetési igényed és a „webfejlesztő” pozíció megjelölésével.