Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 30 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, valamint építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó vállalat.
Cégünk folyamatosan növekvő webáruházának  csapatába munkatársat keres a következő pozícióra:

Webáruház ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező megrendelések kezelése, feldolgozása és számlázása,
  • reklamációkezelés, garanciális ügyintézés,
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása telefonon és e-mailen,
  • kapcsolattartás a forgalmazott márkák beszállítóival és a vállalat más egységeivel,
  • forgalmazott termékek készletfelügyelete, rendelése
  • csomagfeladás és ahhoz kapcsolódó adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • agilis és határozott személyiség, stressztűrő képesség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • jó problémamegoldó és szervezési képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • e-kereskedelemben és/vagy ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási szoftver(ek) ismerete,
  • szerszámok, épületgépészeti termékek ismerete,

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely,
  • folyamatosan fejlődő üzletág működésében rejlő kihívás,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • megbízható vállalati háttér, egy több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben,
  • kellemes munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6500 Baja, Dózsa György út 306.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel kiegészített fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomását követően.