Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Precíz Háztartásigép Szaküzlet és Webáruház keres munkatársat

Webáruház asszisztens - értékesítő

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről)
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése, fuvarlevél készítése)
  • bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése)
  • üzlet rendben tartása (aktuális ár, termékismertető, marketing anyag kihelyezése)
  • adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • felhasználó szintű PC-ismeret (Word, Excel)
  • áruismeret (forgalmazott háztartási készülékek professzionális ismerete)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, szakmai nyitottság, tanulás, önképzés
  • pozitív, lelkes beállítottság
  • gyors alkalmazkodás az új munkakörbe
  • egészségügyi alkalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • háztartási gépek vagy műszaki cikkek területén direkt értékesítésében szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi gyakorlat
  • debreceni lakhely
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kényelmes iroda
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalokból álló csapat
  • Saját tudás fejlesztése
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú együttműködés
  • Jó csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Gázvezeték utca 10.

Érdeklődni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen az alábbi címen: Debrecen, 4030 Gázvezeték u. 10. H-P.: 9.00- 16.00.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: PRECIZ.HU Menyhárt Béla e.v.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Webáruház asszisztens - értékesítő
  • Hirdető cég: PRECIZ.HU Menyhárt Béla e.v.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről) értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése, fuvarlevél készítése) bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése) üzlet rendben tartása (aktuális ár, termékismertető, marketing anyag kihelyezése) adminisztráció.
  • Elvárások: középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny felhasználó szintű PC-ismeret (Word, Excel) áruismeret (forgalmazott háztartási készülékek professzionális ismerete) kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség önálló munkavégzés, szakmai nyitottság, tanulás, önképzés pozitív, lelkes beállítottság gyors alkalmazkodás az új munkakörbe egészségügyi alkalmasság.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3