Kiel Kft.
új kollégát keres
Berior bútor

WEB MARKETING MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok:

  • Online és offline bútor értékesítést támogató anyagok (weblap szerkesztés, webshop adminisztráció, termék adatbázis feltöltés, infógrafikák, marketing anyagok, szórólap óriásplakát tervezése…) kidolgozása
  • Meglévő marketing anyagok frissítése tartalomszerkesztés a webfejlesztővel együttműködve
  • Közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése
  • Marketinghez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek kezelése: ajánlatkérések, szerződések előkészítése, szerződéskötés, teljesítési igazolások, számlák felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • IT szektorban, online marketing, webshop adminisztráció területen szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok magabiztos használata
  • Kreativitás, jó fogalmazási, írásképesség a weboldal, hírlevelek, a közösségi média és a blogok használatához

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bútor kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Élhető, kellemes munkakörülmények
  • Versenyképes bérezés, prémiumokkal
  • Vasárnap mindig szabadnap
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2510 Dorog Esztergomi út.24.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérlek csatold Önéletrajzodat a sikres pályázáshoz!