A Nádor Rendszerház Kft. tapasztalattal rendelkező

Vonalkód technikai és RFID értékesítő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • A cég portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Új üzleti lehetőségek, potenciális ügyfelek felkutatása, igényeik megismerése, piacfigyelés,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ajánlatok készítése, szerződések megkötése, operatív munkafolyamatok ellenőrzése és nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai támogatást nyújtó külső és belső szakértőkkel, gyártókkal
  • Adminisztratív teendők ellátása és riportok elkészítése

Elvárások:

  • Kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Projekt szemlélet, feladatok párhuzamos elvégzésének képessége

Előnyt jelent:

  • Informatikai vagy vonalkód technikai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer ipari vagy államigazgatási szektorban
  • Tárgyalóképes, szóban és írásban egyaránt aktív angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.