Vonali tolatásvezető gyakornok

    A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasúti árufuvarozás területén piacvezető vállalat Magyarországon. Budapesti központunkból irányított tevékenységünket országos lefedettséggel látjuk el.
    A Rail Cargo Group kereken 8.400 munkavállalót foglalkoztat, leányvállalataival és partnereivel a vasútlogisztikai piac meghatározó szereplője Európában és azon túl. Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált. Kompetens.

    Érdekel a változatos, sokszínű izgalmas munka és a vasúti járművek közt történő munkavégzés? Ha igen jelentkezz vonali tolatásvezető gyakornoknak! A gyakornoki képzés során biztosítjuk a vonali tolatásvezetői vizsga megszerzéséhez szükséges elméleti és gyakorlati feltételeket. A sikeres képesítés megszerzése után vonali tolatásvezetőként alkalmazunk.

Feladatok:

  • A képzést követően betöltendő munkakörhöz szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása,
  • Kocsirendezői gyakorlat megszerzése
  • Vasúti vágányok közötti tolatási műveletek elvégzésének elsajátítása,
  • A tanfolyam végén vonali tolatásvezető képesítés megszerzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • orvosi alkalmasság
  • szabálykövető magatartás
  • pontosság, megbízhatóság
  • csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • öngondoskodás támogatása
  • sport és szabadidő programok
  • work-life balance, rugalmas munkaidő
  • sikeres, összetartó csapat

Munkavégzés helye:

    Dunaújváros, Budapest vonzáskörzete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaújváros, Budapest

fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Személyes adatok kezelésével kapcsolatos további információkról a Rail Cargo Hungaria Zrt. honlapján a Karrier menüpont alatt tájékozódhat.