Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Szolnoki Üzemébe keresünk új munkatársat határozatlan időre az alábbi pozícióba:

Vonalgazda - Szolnok

Feladatok:

  • Az üzem feszültség alatti munkavégzésért felelős feladatainak ellátása
  • Villamoshálózaton minősítő bejárások végzése, dokumentálása, kiértékelése, beavatkozási javaslatok készítése
  • Normatív karbantartási, üzemviteli terv lebontása műszaki helyekre
  • Éves régiós terv végrehajtása; rendelésnyitás, munkaterület átadása, elszámolás, teljesítésigazolás
  • Hálózati fejlesztési és karbantartási munkák követése, kivitelezők műszaki ellenőrzése, közreműködés műszaki átadásoknál, üzembe helyezéseknél
  • Közreműködés nagy projektek végrehajtásában
  • Kapcsolási és feszültség mentesítési igények fogadása, egyeztetése, utasítások elkészítése
  • Üzemzavarok kivizsgálása és káresemények kezelése
  • Kiviteli tervezés támogatása, kiviteli tervek ellenőrzése, közreműködés a zsűrizésben
  • Hálózat változások dokumentálása, átadása a nyilvántartásnak
  • Munkavédelmi ellenőrzés

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismerete

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
  • Képzési és előrelépési lehetőségek
  • Széleskörű béren kívüli juttatások:
  • Egyénre szabható cafeteria csomag
  • Teljesítménytől függő éves bónusz
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Kedvezményes villamos-vételezési lehetőség
  • Kiegészítő egészségbiztosítás
  • Céges üdülő használati lehetőség

Információ

Munkavégzés helye: Szolnok

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A Tiszántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951. július 1-jén hozták létre debreceni központtal, a cég 1992-ben alakult részvénytársasággá. Az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. Magyarország területének egyötödén, 18 728 négyzetkilométeren, közel 400 településen szolgáltat villamos energiát. Ügyfeleinek száma több, mint 760 ezer. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vonalgazda - Szolnok
  • Rövid pozíció név: Vonalgazda
  • Hirdető cég: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Az üzem feszültség alatti munkavégzésért felelős feladatainak ellátása Villamoshálózaton minősítő bejárások végzése, dokumentálása, kiértékelése, beavatkozási javaslatok készítése Normatív karbantartási, üzemviteli terv lebontása műszaki helyekre Éves régiós terv végrehajtása; rendelésnyitás, munkaterület átadása, elszámolás, teljesítésigazolás Hálózati fejlesztési és karbantartási munkák követése, kivitelezők műszaki ellenőrzése, közreműködés műszaki átadásoknál, üzembe helyezéseknél Közreműködés nagy projektek végrehajtásában Kapcsolási és feszültség mentesítési igények fogadása, egyeztetése, utasítások elkészítése Üzemzavarok kivizsgálása és káresemények kezelése Kiviteli tervezés támogatása, kiviteli tervek ellenőrzése, közreműködés a zsűrizésben Hálózat változások dokumentálása, átadása a nyilvántartásnak Munkavédelmi ellenőrzés
  • Elvárások: Erősáramú villamosmérnöki végzettség B kategóriás jogosítvány MS Office ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21