Mind-Diák Szövetkezet

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Csatlakozz Te is a Vodafone Magyarország Zrt. nyíregyházi márkaképviseleti üzletének csapatához! A cég Magyarország egyik legnagyob telekommunikációs vállalata; országszerte számos telephellyel rendelkezik.

Vodafone márkabolti asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • bruttó bér 1211 Ft órabér
  • Ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, problémáinak megoldása
  • Termékismertetés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/ hallgatói jogviszony
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Munkaidő
  • A márkabolt nyitvatartási idejében, heti 30-40 órás munkaidő
  • Legalább fél éves munkavállalási szándék

Amit kínálunk:

  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat teljesítésének lehetősége
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.